The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Co se stane se Salvou Ruizem?

Co se stane se Salvou Ruizem?


Deportivo La Coruna je tým, který v minulosti byl vždycky zaujatý Salvou Ruizem, který se po krátkém pobytu mimo Valencii vrátil znovu na Mestallu. Blíží se konec přestupového období a otázkou je, kde jeho herní kariera bude dále pokračovat.

Salva Ruiz je dalším levým obráncem, kterého vychovala akademie Valencie. V těžké konkurenci se nedokázal prosadit. Následovalo hostování v Tenerife a Granadě. Poté hráč už na trvalo přestoupil na Mallorcu. Ani tam se Salva Ruiz neuchytil a po skončení tamější smlouvy využila Valencie předkupního práva a přivedla Ruize zpět jako volného hráče.

Ruiz podepsal na Mestalle smlovu do léta roku 2023. Jeho pozice v týmů se zlepšila po odchodu Toniho Lata na hostování do PSV. Všechno nasvědčovalo tomu, že právě on bude krýt záda Jose Gayovi. Nicméně Salva Riuz nedokázal přesvědčit trenéra Marcelina a Valencia se bude poohlížet po posile na tuto pozici.

Na oficiálních stránkách La Ligy se u Valencie ukazují všichni nově příchozí hráči, kteří přestoupili do Valencie: Jason Remeseiro, Denis Cheryshev, Jasper Cillesen, Jorge Sáenz (později zamířil do Celty Vigo), Maxi Gómez, Eliaquim Mangala and Jaume Costa. Jak jste si mohli povšimnout jméno Salvy Ruize tady chybí, jelikož klub hráče oficiálně ještě neregistroval. Toto je jeden z ukazatelů, že klub s hráčem příliš nepočítá.

Objevily se nějaké nabídky. Ozvala se nejdříve Granada, že o hráče by měla zájem. Dále se přidala také La Coruna, která měla o hráče zájem delší dobu, ale v poslední době také bojovala s finanční fair play. Mezi další zájemce patří několik klubů z druhé španělské ligy, ale nikdo nepředložil ještě konkrétní nabídku.  

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.