Real Madrid v samém závěru vyrovnal na 1:1

Valencia sice proti Realu začala velmi špatně, ale poté se vzpamatovala dokonce se v druh půli díky brance Solera dostala do vedení, ale v posledních sekundách nastavení vyrovnal na konečných 1:1 Benzema.

V 6. minutě obrana Valencie zaspala. Před vápnem dovolila hostům narážečku, kterou přetavil ve střelu z kraje vápna Valverde a Jaume se musel pořádně natahovat, aby vytěsnil jeho přízemní střelu. O tři čtyři poději pálil z otočky z podobné pozice Benzema, ale střela mu nesedla a skočila v Jaumeho náruči.

Tlak Realu nepolevoval. Ze 25 metrů pálil skákavou střelu ve 12. minutě Kroos a Jaume opět zachraňoval. O dvě minuty později centroval z křídla Nacho a našel u značky pokutového kopu Benzemu, který hlavičkoval mimo.

Valencia se probrala po úvodní čtvrthodině. V 17. minutě už z toho bzla první střela, když Ferran potáhnul míč do vápna, obtočil se okolo Varana a z otočky vypálil, avšak jeho střela byla slabá a šla přímo na gólmana Courtoise.

Ve 20. minutě se dostal k zakončení po centru do vápna Valencie hostující Rodrygo, ale naštěstí byla jeho střela pro Jaumeho chytatelná.

Ve 28. minutě srazili hosté ve vlastním vápně centr tak, že dopadl na hlavičku Garaye, ale ten poslal jednoduchou střelu přímo do rukavic Courtoise.

Ve 35. minutě probrala Mestallu šance domácích, kdy Gaxá centroval kolmo do vápna a Ferran hlavičkoval před vybíhajícím gólmanem, avšak poslal míč kousek nad břevno.

Hned v první minutě druhé půle vyslal Rodrigo volného Ferrana do úniku a odchovanec Valencie šal sám na branku. Míč si ale moc překopl a poté jej zblízka napálil do vybíhajícího Courtoise. Zatím největší šance Valencie v zápase.

Následovalo několikaminutové přetahování o míč. Okolo 55. minuty ale byla Valencia lepším týmem, avšak pořádně nedokázala domácí branku ohrozit.

V 61. minutě Jaume Costa odešel ze hry a jako první střídající se na plac podíval Vallejo. Valencia tak přepla sestavu na 2 útočníky.

Gayá vymyslel v 66. minutě pěkný kolmý pas při protiútoku do vápna Realu, ale Rodrigo jen těsně nestihl míč před vybíhajícím Courtoisem, který jej sbalil do rukavic.

Real Madrid se po dlouhé době osmělil až v 72. minutě, kdy Kroos zpoza vápna pálil vysoko nad branku.

Nakonec Valencia udeřila v 78. minutě. Rozhozenou obranu hostí zprava provětral přízemní přihrávkou do malého vápna Wass a našel tam volného Solera, který zametl míč do sítě – Valencia šla do vedení 1:0.

Kondogbia se po dlouhé době objevil na hřišti, a to v 83. minutě, kdy vystřídal Coquelina. V 90. minutě šel ze hry také Ferran a obranu přišel podpořit Diakhaby.

Rozhodčí nastavil 4 minuty. V 93. minutě si vyměnili míč postupně Rodrigo s Vallejem, a druhý jmenovaný pak pálil z blízka pouze do připraveného brankáře Realu! Naopak na druhé straně srovnali domácí, ale jednalo se naštěstí ofsajd.

Ještě v 95. minutě hosté vybojovali roh. Centr z něj Jaume vyrazil do skrumáže hráčů, kde byl nejdříve u míče Benzema, jenž napáli míč pod břevno a ukončil zápas remízou 1:1.

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
J. Costa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)