Sbohem Supercopo! Valencia zahrála proti Realu ostudně

Valencia se utkala o finále španělského superpoháru ve středu s Realem Madrid a její hráči se mohou za předvedený výkon stydět. Netopýři nepředvedli zcela nic a nechali Real, aby je rozcupoval, což vyústilo v konečný výsledek 3:1.

Úvodní pětiminutovku, která se hrála na polovině Valencie, uzavřel Varane po centru do vápna hlavičkou z kraje malého vápna, kterou ale fantasticky vystihl Jaume.

Moc se toho nezměnilo ani v následujících minutách, kdy Real Madrid stále držel Valencii na její polovině, zatímco Netopýři se marně pokoušeli odkopnout míč do protiútoku na své ofenzivní hráče.

Nakonec se Real dočkal gólu. Rohový kop zakroutil přímo do branky nečekaně Toni Kroos a Jaume už se nestihl vrátit na brankovou čáru, protože se zapovídal se spoluhráčem, takže lovil v 16. minutě míč ze sítě.

První náznak šance měli Netopýři až ve 26. minutě, kdy Wass ve vápně hlavou posunul míč na Solera, ale ten v malém vápně bráněný obráncem nedosáhnul hlavou pořádně na míč.

O tři minuty později se Los Ché dostali konečně i do zakončení. Real nedokázal dostat míč z vápna, naopak se jej ujal Gameiro, potáhnul jej do pokutového území a následně vypálil jen kousek nad břevno branky Courtoise.

Ve 39. minutě přidal druhou branku Realu Isco. Modric dostal ve vápně dost místa, aby přetavil ve střelu míč, jenž dostal na kraj malého vápna, ale trefil pouze obránce. Míč se však odrazil na volného Isca, který už jej sklepl do dolního rohu branky – 2:0.

Za dvě minuty už to málem bylo 3:0, když si u tyče nikdo nepohlídal Joviće. Nejprve totiž hlavičkoval do tyče Isco a pak zblízka dorážel přímo do Jaumeho právě Jović.

Druhý poločas dlouho nic nepřinášel, a tak sáhla Valencia k prvnímu střídání, kdy Kondogbiu nahradil Maxi Gomez.

V 59. minutě se při protiútoku prokličkoval před branku Isco, ale ze střední vzdálenosti pak poslal míč mimo branku. Vzápětí Modric po rychlé akci dostal míč za obranu, zbavil se dvou obránců, a pak přihrál pod sebe Valverdemu, který napálil míč pouze do boční sítě branky Netopýrů.

Hřebíček do rakve Valencia ale zasadil v 66. minutě až Luka Modrič, který měl dost času si před brankou Valencie zpracovat míč a pak mezi obránci zatočit míč k zadní tyči – 3:0.

V 70. minutě podruhé Valencia střídala a Gameira na place nahradil Čeryšev.

V 75. minutě alespoň z dálky prověřil Courtoise tvrdou střelou Maxi Gomez, ale brankář soupeře byl pozorný. Podobně to zkusil v 78. minutě i Ferran, ale gólman soupeře i tentokrát vyrazil míč, zatímco soupeře už s blížícím se koncem utkání dohrával v pohodě.

Třetí střídání provedli Netopýři v 85. minutě, kdy Coquelina nahradil Sobrino. Krátce poté se protáhnul ve vápně do strany okolo Wasse Mariano, ale v rychlosti zakončil pouze do boční sítě Jaumeho branky.

Na konci 89. minuty se po centru z přímého kopu ještě dostal k odraženému míči Soler, ale míč slabě sklepnul na připraveného Courtoise.

V nastaveném čase ale ještě zahrál rukou před vlastní brankou Ramos a nastavenou penaltu proměnil na 1:3 Parejo, čímž uzavřel skóre zápasu.

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Garay 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Parejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Coquelin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Kondogbia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Ferran 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Maxi Gomez 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (3 hlasů)
Čeryšev 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (3 hlasů)
Sobrino 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (3 hlasů)

• Oba tímy k tomu pristúpili ako k priateláku a ani sa nedivím. Hrať nejaký Al Kaida cup na 2 kolá niekde v prdeli uprostred sezóny je fakt cirkus, Celades mohol dať radšej priestor dorastencom.
    Inak podla počtu šancí to bol podobný zápas ako ten v lige.
    #CeladesOut

• Ani nahodou to nebol podobny zapas ako v lige,vykonom Valencia zaostala velmi,vsak 2 normalne nahravky nemala Valencia,uplne boli bezdradni,s tym suhlasim,ze zapas vyzeral ako priatelsky,minimum subojov,nezaujem,ligovy zapas bol zaujimavejsi,aj ked padlo menej golov

• V odpovědi na: jansosom

V lige sme s nimi prehrali 5:11 na šance, teraz sme s nimi prehrali 5:9 na šance. Akurát vtedy sme hrali doma a nejakým spôsobom uhaluzili remízu. V ére Lima sme doma s Realom väčšinou hrali vyrovnané zápasy (na šance), teraz nás dosť prehrávali.