Betis hladce "smáznul" Valencii

Betis si dokázal poradit s Valencií celkem bez problémů. V utkání byl lepším týmem a díky Canalesovi šel v 19. minutě do vedení. Druhou branku přidal v druhé půli Tello, a tak utkání skočilo 0:2.

V úvodu o něco více „kousal“ Betis. Neprve skrze hlavičkový pokus, který Jaume vykryl. Poté následoval dalekonosný pokus Tella, jenž skončil pro změnu na tribunách.

Na druhé straně ale v 9. minutě dostal Maxi od Gameira míč do náběhu na polovinu soupeře, rychle si seběhl až k brance a poslal míč volnému Guedesovi, jenž neomylně zamířil do sítě. Bohužel však stál Maxi na začátku akce v ofsajdu a branka tak neplatila.

O chvíli později pálil tvrdě zpoza vápna Wass, ale gólman jeho pokus chytil.

Po klidnějších momentech přišel v 19. minutě „ťukes“ Betisu ve vápně Valencie, kdy na jeho konci následovala přihrávka ke kraji vápna, kde už si volný Canales srovnal míč a poslal jej do dolního rohu Netopýří branky – 1:0 pro Betis.

Ve 23. minutě navíc Jaume musel podržet svůj tým před dalším gólem. Centr z kraje vápna dostal do náběhu v malém vápně Sanabria a zblízka hlavičkoval přímo na branku, ale gólman domácích předvedl krásný zákrok.

Hosté byli nebezpečnější. Po několika závarech před brankou Netopýrů se dostal do zakončení ve 37. minutě Tello, jemuž z křídla Joaquín naservíroval centr přímo ke značce pokutového kopu, ale útočník Betisu v pohybu nasměroval míč jen těsně vedle branky soupeře. O chvíli později už měl Jaume práci, a to když kryl zblízka střelu soupeře z úhlu.

Na druhé straně ve 41. minutě Guedes přešel dva hráče Betisu a poté přenechal míč do vápna Maximu, jenž z úhlu zkoušel propálit Roblese, ale ten byl pozorný.

V úvodu 52. minuty hosté provedli rychlý protiútok, zakončený přízemní přihrávkou Tella do vápna nabíhajícímu Fekirovi, jemuž střela v pohybu naštěstí nesedla a trefil tak pouze slabě Guillamona.

V 55. minutě už si chtěl Fekir spravit chuť dělovkou zkraje vápna, ale míč poslal těsně nad břevno.

Valencia si připravila do hry hned dvojí střídání. Alex Blanco a Kangin Lee přišli podpořit v 56. minutě svůj tým. Ze hry museli odstoupit Guedes a Jason.

V 61. minutě musel stav zachraňovat opět Jaume, jenž skvělým zákrokem zlikvidoval přímý kop Fekira letící mezi hráči na tyč.

V 64. minutě Tello prostrčil míč do vápna Canalesovi do volné pozice, ale jeho dělovku pod břevno krásným zákrokem zneškodnil Jaume!

Na konci 70. minuty tvrdě vypálil ze střední vzdálenosti Guido Rodriguez, ale jeho střela o metr minula břevno domácí branky.

Hosté se nakonec dočkali v 75. minutě. Protiútok vedl Joaquín, který zatáhl míč do vápna a všechny obránce k sobě, aby pak do volné pozice „namazal“ Tellovi, jenž už pouze propálil Jaumeho. Stav se tak měnil na 2:0.

V 77. minutě navíc hosté při protiútoku z vlastní poloviny zcela utekli a volný Sanabria mířil na Jaumeho, ale ten předvedl bezchybný zákrok!

Valencia udělala další dvojité střídání v 82. minutě. Soler a Vallejo šli do hry za Gameira s Kondogbiou. Žádný velký tlak Netopýrů se ale nekonal a hosté tak pohodlně dokráčeli k vítězství 0:2.

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Correia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Guillamon 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Kondogbia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Jason 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Maxi 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Kangin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Lato 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Vallejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Blanco 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)

• To nebolo hladko, ale skôr veľmi hladučko *9* Betis si proste na Netopieroch pochutnal *14* *1* sa poriadne k ničomu nedostala. Na pár striel spred 16-tky od Wassa... Nič moc. V útoku bezzubá *7* Gameiro neviditeľný! Islamský terorista Guedes stále nenašiel svoju stratenú formu *26* Jeho záber zo tribúny hovoril za všetko *31* A tie trestuhodné a poľahko prebehnuté voľné prechody súpera od poliacej čiary smerom dobre že nie až k bráne je vidieť od začiatku novej sezóny... *18* Lim, Murthy a (Mendez) by mali vyložiť karty na stôl a na rovinu povedať, že či niekto príde alebo len Graciu ťahajú za nos. Nie je to pekné od nich *3* Je vidieteľné, že tímu chýba kvalita a vodcovstvo na určitých pozíciach. Mladý hráči sú fajn v tíme a aj sa priučia *4* Ale treba sa od koho priučiť! Joaquín má 39 a stále hrá. U nás by sa už dávno nikto s takým vekom neohrial. Stále vie ako na to paskuda jedna! *24**13* Aby sa nezabudlo... Jaume zachránil Valenciu pred výpraskom *34*