Valencia prohrála i s Elche

Valencia si na své konto připisuje další prohru. Tentokrát se Netopýři vrací s prázdnou ze stadionu Elche, kde po nudném prvním poločase prohrávali 2:0. V druhé půli už to byla jiná Valencia, ale nakonec se podařilo pouze snížit na konečných 2:1.

1.POLOČAS

Dlouho v zápase nebylo nic k vidění. První akce, která stojí za zmínku, přišla až v 19. minutě. Pomares potáhnul míč do vápna a dostal prostor ke střele, kterou namířil přesně do dolního vzdálenějšího rohu branky a Elche tak šlo do vedení 1:0.

Dlouho se nedělo nic a pak najednou domácí udeřili znovu. Ve 37. minutě po chybě Valencie v rozehrávce potáhl Pomares míč ke hranici vápna, pak jej posunul vedle nabíhajícímu Fidelovi, a ten přesnou ranou k tyči navýšil na 2:0.

Vůbec první střelu Valencie v zápase měl až díky přímému kopu ve 41. minutě Soler, ale míč poslal nad branku.

Konečně měli pořádnou šanci hosté v 52. minutě. Gayá naběhl k malému vápnu na centr a prudce hlavičkoval na branku, ale gólman skvělými reflexy jeho pokus zlikvidoval!

Zranění od 59. minuty vyřadilo za hry Diakhabyho, a do obrany tak musel coby první střídající Guillamon.

Další skvělý zákrok si gólman Badia připsal v 67. minutě, kdy po kombinaci Netopýrů ve vápně zakončoval tvrdou střelou doprostřed branky Soler.

O minutu později následovalo střídání, které posadilo na lavičku Guedese a Gayu. Naopak šanci dostali Vallejo s Kanginem.

Z více něž 35 metrů napřáhl v 71. minutě Gabriel Paulista a jeho dělovka se stočila pěkně do dolního rohu branky, ale opět ztroskotala na brankáři domácího Elche.

O dvě minuty později se prokličkoval do vápna Correia, ale svoji následnou střelu z úhlu poslal pouze do boční sítě branky.

Nakonec se v 75. minutě hosté přeci jen prosadili. Kangin vyslal nahrávkou za obranu nabíhajícího Lata, jenž se zjevil sám před brankářem, jehož si položil na zem potažením míče do prostoru a poté poslal míč do prázdné branky.

Jenže už krátce poté mohl přijít další gól. Tentokrát se Vallejo z posledních sil opřel do míče před gólmanem, jehož sice překonal, ale kutálející se míč těsně před brankovou čárou odehrál do bezpečí obránce.

V 86. minutě byli staženi ze hry Wass a Yunus a pomoci přišli Jason S Račičem.

Sudí nastavil 4 minuty nad rámec základní hrací doby, ale Valencia i přes velké snahy nedokázala pořádně zatopit domácí obraně, a tak se vítězem utkání stalo Elche.

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Correia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Lato 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Musah 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Guillamon 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Racic 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Jason 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Kangin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Vallejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)

• Úplne, že dva rozdielne polčasy. Prvý čisto, že k *38* a ten druhý hraný s nasadením a vytrvalosťou *12* Škoda, že *1* začalo hrať až za stavu 2:0 *34* Viac šťastia na kopačkách hráčov *1*, tak by Netopiere na počudovanie sa veľmi poľahky otočili zápas. Zakončenia Paulistu, Gayu, Solera či Valleja mohli rozžiariť úsmev fans *1* a i samotnému Graciovi *4* Hrať takto ako druhý polčas proti Elche celú LaLigu 20/21 by nebolo nijak zlé *13* Je vidieť, že Gaya a Kang sa veľmi nemusia *26* Popravde, príchod Valleja a Kanga jednoznačne prospel. Dokonca si dovolím tvrdiť, že Kondogbia ani nebol za potreby. Skôr *1* potrebuje hráča, ktorý rozvinie a posunie hru smerom dopredu. Hľadá sa dirigent zálohy a motor tímu *31*