The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Atlético v závěru proti Valencii otočilo

Atlético v závěru proti Valencii otočilo


Tým trenéra Bordaláse málem vytěžil z minima maximum. V sobotu večer se v první půli dokázali prosadit Musah a Hugo Duro, zatímco v druhém dějství Netopýři celou dobu trpěli. Nejprve snížil Cunha, a v nastavení pak dvěma brankami domácí v zcela otočili.

1. POLOČAS:

V 5. minutě se domácí dostali k první střele, když Lemar před vápnem napřáhnul, ale naprosto přestřelil branku. O pět minut později míč sklepnutý do vápna netrefili nohou Alderete ani Diakhaby, a tak míč propadnul šťastně na Suareze, jenž jej technicky sklepnul na branku, ale Jaume si jeho pokus pohlídal.

Domácí byli celkově více klidní a měli více ze hry. Valencia byla méně přesná a hůře se dostávala do vápna soupeře. Ve 12. minutě se krásně uvolnil za obranu do vápna nabíhající Joao Felix, jemuž dopadnul centr přímo k nohám před Jaumeho. Netrefil jej však ideálně a sudí následně i pískali těsný ofsajd.

Po úvodní čtvrthodině následovala dost kouskovaná pasáž kvůli mnoha faulům na obou stranách. Paradoxně z první střely Valencie na bránu padnul první gól. Guedes vyhrál souboj ve střelu pole o míč, pak dlouhým centrem přenesl míč na opačné křídlo, kde si Musah srovnal míč a vypálil skulinkou mezi obránci do dolního rohu. Oblak se marně natahoval, a tak šli Netopýři do vedení 0:1.

Ve 31. minutě se odražený míč dostal před vápno Atlética, kde pálil bez přípravy Soler, ale svoji střelu poslal po zemi a ne příliš razantně přímo do spárů gólmana Oblaka. Na Atléticu, jako by se psychicky podepsal inkasovaný gól. Valencia byla v těch chvílích častěji na polovině soupeře.

Ve 34. minutě centr z rohového kopu dopadnul k zadní tyči domácí branky, na úplně volného Huga Dura. Ten byl tak překvapený, že nestihl ani reagovat a míč se mu od stojící nohy odrazil na brankáře, velká škoda.

Když už to vypadalo, že se hra zas vyrovnala, ve 45. minutě před vápnem sklepnul Soler míč Latovi, a ten jej poslal do vápna skulinkou mezi obránce, kam se probil Hugo Duro. Ten byl vzápětí sám před Oblakem a s ledovým klidem jej překonal – 0:2!

Ještě v nastaveném čase se odrazil po centru míč před vápno Atlética, kde volný Alderete pálil dělovkou z voleje, bohužel však míč nedokázal udržet v dostatečné výšce. Brzy poté se tak pískala poločasová pauza.

2. POLOČAS

Atlético vrthlo do druhé půle jak velká voda. Ve 48. minutě se dostal ke střele z kraje vápna Carrasco, ale jeho svižná dělovka skončila pouze na tribunách. Poté pokračovala další minuty hra hlavně na polovině Netopýrů.

Už v úvodu 53. minuty hosté střídali. Zřejmě zraněného Aldereteho vystřídal Koba Lein.

V 55. minutě se do vápna Netopýrů uvolnil Suarez, jemuž směřovala přesná přihrávka do běhu a byl sám na Jaumeho, ale ten jeho akci z úhlu vychytal.

Domácí se dočkali snížení v 64. minutě. Centr z přímého kopu propadl do malého vápna přímo na nohu Cunhovi, který sklepl z blízka míč do branky.

V 70. minutě Hermoso proniknul po levém kraji vápna Valencie a pak přihrávkou pod sebe našel nepokrytého Suareze, jenž v dobré šanci pálil zbrkle nad branku. Netopýři v druhé půli ještě nic nepředvedli.

Cristhian Mosquera, Jesus Vazquez a Maxi Gomez šli v 72. minutě do hry za Lata, Correiu a Hugo Dura.

V 75. minutě se proháčkoval z pravé strany do vápna De Paul, ale na Jaumeho si svojí následnou střelou nepřišel.

Festival domácích pokračoval. Tentokráte hosté neuhlídali v 80. minutě Correu, jenž z úhlu pálil jen centimetry od vzdálenější tyče!

V 87. minutě přidal po nadýchaném centru do vápna hlavičku Koke, ale pro Jaumeho to byla snadná práce. Čas se krátil, domácí stále bušili do obrany Valencie, a ta i se štěstím stále odolávala.

Posledním střídáním na straně Valencie bylo následně stažení Musaha, jehož nahradil Račič.

Nakonec se domácí dočkali vyrovnání. v úvodu sedmiminutového nastavení. Skákavý míč do vápna vypadl Jaumemu z náruče na dorážejícího Carrasca, a ten už míč uklidil do sítě - 2:2.

V 93. minutě pak ještě Cunha našel z pravého kraje před branko volného Hermosa, a ten uklidil míč do prázdné branky. Atlético tedy otočilo na 3:2. Šílené! Zápas už se doshrál za tohoto stavu.

HODNOCENÍ HRÁČŮ

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Correia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Alderete 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Lato 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Musah⚽ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Foulquier 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Guillamon 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Hugo Duro⚽ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
STŘÍDAJÍCÍ:
Koba Lein 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Mosquera 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Vazquez 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Maxi Gomez 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Račič 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (0 hlasů)

  • Osobne si mysim, že ten faul na Solera mohol byť ohodnotený aj červeným vylúčením. Ale už nič no. Prehra ako vyšitá z histórie Valencie. Hrať betón proste nevedia. Prvý polčas ako z rozprávky proti Barce v CdR a druhý polčas katastrofa. Mladíci nezvládli vypätý zápas a ten vyhrali skúsenosti. Vale nemá ani poriadne dobrý káder pre základnú jedenástku a nie to pre lavičku. Škoda zápasu, v ktorom opät horel Tragéd Diak. Guedes sa mohol snažiť ako chcel, ale už nič z toho. Maxi totálne vygumovaný. Po odchode Aldereteho sa to všetko zrútilo. Pohárová Európa sa vzdiaľuje a pokiaľ chce mať Vale na ňu nádej, tak musí investovať. Ináč papa!

  • Atléti urobili presný obrat zápasu ako Valencia v prvom zápase na Mestalli *9* Len s tým rozdielom, že výsledok sa skončil 3:3 a nie 3:2 pre súpera *34**14**25*