Valencia neproměnila šance a s Valladolidem remizovala

Neproměněné šance, pak neproměněná penalta, nakonec vytoužený gól a pak vyrovnání soupeře na 1:1. Valencia doma nedokázala porazit Real Valladolid, i když byla lepším týmem.

Valencia od pvodu více držela míč, ale soupeřovi hráči často faulovali, ale také dobře napadali. Na první příležitost se tak čekalo do 6. minuty, kdy Rodrigo přehodil před velkým vápnem obránce tak, že míč přikopnul do vápna nabíhajícímu Solerovi, ale ten z první přestřelil branku.

Už v další minutě opět čelila hostující obrana problémům. Tentokrát přetažený centr do vápna ještě stihnul před čárou Čeryšev a rovnou jej sklepnul pod sebe do malého vápna, kde jen těsně netrefil míč Rodrigo.

Další pěknou šanci sehráli Los Ché v 17. minutě, kdy ťukes na jeden dotek ve vápně soupeře ukončil nepřesnou střelou mimo branku Parejo.

Párkrát se v následujících minutách pokusil dostat do šance i hostující tým, jemuž se ale chyběla přesnost. K tomu také Valencia dobře bránila.

No, o nic lépe na tom nebyli ani Netopýři, kteří se rovněž chvílemi snažili marně dostat do dobré příležitosti.

Největší šanci zápas promarnil ve 39. minutě Čeryšev, k němuž srazila domácí obrana míč os Solera, ale Čeryšev poslal míč z hranice malého vápna těsně mimo branku.

Netopýři se ještě pokoušeli několikrát dostat do vápna, ale nikdy z toho nakonec nebylo ohrožení branky.

První šanci druhého poločasu si připsal opět Čeryšev, který zkusil ze zhruba třiceti metrů překvapit brankáře, ale branku svojí jedovatou střelou přestřelil.

Nakonec došlo na penaltu, kterou vybojoval Santi Mina v 52. minutě. Zády k brance přebral nahrávku do velkého vápna, ale soupeře jej lehce stáhnul k zemi. Sudí okamžitě nařídil pokutový kop. Ten kopnul Rodrigo velmi laxně a gólman Masip následnou dorážku od Miny rovněž chytil.

V 56. minutě se dostal na plac Coquelin, který nahradil Daniela Wasse – první střídání domácích.

V 58. minutě Valencia azhrála rohový kop na bližší tyč, kam seběhnul Mina a ve volné pozici poslal míč hlavou mimo branku.

Další šanci měl v 69. minutě opět Mina, když Rodrigo mohl z úhlu střílet na brankáře, ale míč poslal kolem jeho nohy před prázdnou branku Minovi přímo na paty, takže se mu nepodařilo zakončit.

Nakonec se domácí prosadili, když Soler z pravého kraje poslal míč do vápna Parejovi, a ten zakončil nekompromisně pod břevno – 1:0.

V 80. minutě přišel do hry Gameiro a nahradil Santiho Minu.

Velký šok přišel pro Valencii v 83. minutě, když přímý kop přesně do horního rohu branky namířil Rubén Alcaraz a najednou to bylo 1:1.

Jako poslední na straně Netopýrů se do hry dostal Kangin Lee, který nahradil na levém křídle Čeryševa.

Netopýři ale soupeře do konce zápasu nezatlačili natolik, aby dokázali dát vítězný gól. Utkání tak skončilo 1:1.

Neto 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Piccini 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Garay 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (7 hlasů)
Parejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (7 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (7 hlasů)
Čeryšev 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (7 hlasů)
Mina 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Rodrigo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Coquelin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Kangin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)

• Co k tomu dodat, celej zápas lepší,soupeř da gola z jeidny strely na branu (to že to ten frajer takhle trefil, za to nikdo nemuze) musíme v takových zápasech dát prostě víc než jeden gol. Ale alespon se na to dalo koukat a byli jsme dominantní celej zápas, pořád věřím že to prostě přijde, Marcelina bych ještě podržel....

• to "vete ya" bolo na koho mierené po 1. polčase?

• Osobně si myslím, že to byl solidní zápas. První poločas byl takový opatrnější, ale dvě velké šance tam byly. V druhém poločase šancí bylo více, ale nebyly proměněné. Hlavně ta penalta a následná dorážka, to je prostě k naštvání. Asi to je tím, že hráči nejsou v pohodě kvůli momentální situaci a prostě v té hlavě je nějaký blok a to zakončovaní nejde.
    Líbilo se mi, že Parejo hodně dirigoval během zápasu jak hrát. Potom to ale přišlo, dali jsme gól a JAKO VŽDY jsme polevili. Potom Parejo hraje laxně, Coquelin fauluje. Přímý kop a z jediné střeli na naši branku padle gól, to je i trochu smůla, ale vzniklo to zase z toho, že jsme vedli a hráli laxně.