Getafe si poradilo s Valencií a má blíže k semifinále

Valencia v rámci Copa del Rey zavítala do Madridu, kde ji čekalo Getafe. Jenže v prvním poločase toho Netopýři moc nevymysleli a ke konci první půle je musel zahraňovat Jaume. V druhé půli Valencia soupeře vůbec neohrozila a naopak inkasovala jediný gól zápasu.

Úvod zápasu  byl od Valencie velmi nervózní, plný nepřesností a zbytečných ztrát míče. To se před koncem 10. minuty začalo zlepšovat, ale i přesto se dlouho Netopýři nedokázali dostat do žádné šance.

První zajímavou šanci si připsal až v úvodu 21. minuty Kangin Lee, kdy pěkný protiútok končil před velkým vápnem u Pareja, který finálně přihrál Kanginovi na levý kraj vápna. Korejec si míč potáhnul přes obránce do volnějšího prostoru a zevnitř vápna vyslal nebezpečnou střelu, jenž těsně minula domácí branku.

Na druhé straně musel ve 28. minutě vytáhnout parádní zákrok Jaume, když centr z pravé strany hřiště nenápadně sklepnul hlavou ve vápně na branku Ángel.

Další takový musel vytasit Jaume ve 41. minutě, kdy Ángel tentokrát unikl s míčem na pravé straně vápna a z úhlu tvrdou střelou prověřil hostujícího brankáře.

Jasně bylo vidět, kdo začíná ovládat hru. Další šanci měli domácí v úvodu 45. minuty, kdy opět Jaume musel krotit střelu soupeře ve velkém vápně a ještě mohl být rád, že odražený míč jen těsně nepotkal dobíhajícího protihráče.

Právě díky Jaumemu se oba týmy rozešly v poločase za bezbrankového stavu.

Do druhé půle učinil hostující kouč jednu překvapivou změnu. Místo Miny nastoupil do hry Rodrigo Moreno.

Od úvodu druhé půle měli domácí několikero náznaků šancí, ale obrana Valencie si často dokázala poradit  v poslední chvíli.

V 64. minutě se dostal do hry Piccini, který nahradil Rubéna Veza na postu pravého beka.

Zřejmě svalové zranění nedovolilo Gameirovi pokračovat ve hře, a tak byl v 67. minutě nahrazen Čeryševem.

Valencia absolutně neprojevovala jakoukoliv touhu dostat se před branku soupeře. Naopak rozhodčí často přerušoval kvůli četným faulům na obou stranách.

Domácí se dostali v 77. minutě senzačně do vedení. Cabrera nakopnul míč ke značce pokutového kopu, přímo na nohu Molinovi, a ten s chladnou hlavou zavěsil míč pod břevno. 1:0.

Zbytek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu, jako jeho předchozí část. Valencia se absolutně nedokázala dostat k brance Getafe, které kontrolovalo hru a výhodný stav. Zápas tak byl po třech minutách nastavení ukončen za stavu 1:0.

Jaume 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Vezo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Lato 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (3 hlasů)
Ferran 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Parejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Kangin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Mina 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Rodrigo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Piccini 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (3 hlasů)
Čeryšev 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (3 hlasů)

• Tak toto bol bleskový report *19* Nečakal som toto *22*
    Ináč ten zápas a hra Valencie = *38* Keď už pre Marcelina nieje prioritou Copa del Rey, mohol rovno postavať B-čkový tým *31* Ten by isto zahral lepšie ako títo behajúci pajáci! Česť výnimkám...