Opatrný zápas, bezbrankový výsledek

Zápas mezi Valencií a Realem Sociedad toho moc nepřinesl. Hosté byli v úvodu aktivnější, postupně přebrala iniciativu Valencia, ale ani jeden z týmů nedokázal skórovat. Zápas tak skončil 0:0.

V úvodu zápasu nedokázala Valencia získat na delší dobu míč. Ten byl převážně v držení hostů, kteří se pokoušeli dostat co nejblíže Netopýří brance. Po úvodní pětiminutovce obšas Netopýři podnikali úniky na polovinu soupeře, ale jejich přihrávky byly velice nepřesné.

Na jakoukoliv střelu tak Mestalla čekala až do 15. minuty, kdy Real kopal svůj třetí roh v zápase. Ten Januzaj rozehrál nakrátko, poté se míč dostal před vápno, kde hostující hráč napálil míč tak, že se od obránce vrátil do vápna na Januzaje, jenž z úhlu ale poslal míč vedle branky.

Lépe využili roh v 17. minutě domácí, kdy na zadní tyči našel centr Kondogbiu, ale jeho razantní hlavička našla pouze náruč brankáře Rulliho.

Hned o minutu později Gayá centroval z křídla ke značce pokutového kopu, kam si naběhl Mina, ale ten hlavou zamířil nad břevno, následně byl i pískán ofsajd.

Dlouhou dobu pak Mestalla neviděla střelu. Oba týmy se o míč přetahovaly. Valencia byla směrem dopředu o kus aktivnější, jenže soupeř také dobře bránil. Poločas tak skončil 0:0.

V 51. minutě Mina z pravé strany vápna centroval před branku, kam nabíhal Gameiro, ale ten ve snaze hlavičkovat na míč o malý kousek nedosáhnul.

O deset minut později se ke střele po zemi dostal Kondogbia, ale scházela mu ranzance, takže míč v pohodě skryl v náručí Rulli.

Krátce poté se stal Kondogbia první střídajícím hráčem Valencie. Na hřišti jej nahradil Coquelin.

V 64. minutě Čeryšev pěkně našel do vápna nabíhajícího Gayu, který centroval okamžitě do malého vápa, kde Gameirovi chyběly centrimetry, aby zvládl odhlavičkovat na branku.

O minutu později se konečně Gameiro ke hlavičce dostal. Parejo jej přesně našel centrem z rohového kopu v malém vápně. Zatímco brankář Rulli minul míč, Gameiro měl odkrytou branku, ale poslal jej nad branku.

Následovalo druhé střídání Valencie. Mina šel ze hry a na plac se tak dostal Rodrigo Moreno.

V 69. minutě Parejův centr z rohového kopu našel u bližší tyče Roncagliu, ale jeho hlavička jen těsně minula branku Realu Sociedad.

Na konci 70. minuty měl obrovskou šanci Rodrigo. Po centru Čeryševa vyskočil nejvýše na hranici malého vápna a jen o pár centimetrů minul hostující branku.

Snahy Valencie přišel v 75. minutě podpořit po dlouhém zranění Guedes, který nahradil Čeryševa coby poslední střídající hráč.

V 86 minutě hosté pronikli před branku Valencie kdy Sandro dostal ke značce pokutového kopu jansou přihrávku, kterou okamžitě posílal za záda Neta, ale naštěstí mu v poslední chvíli zasáhnul do střely Gayá.

V 91. minutě Guedes vyzval ke skórování Rodriga centrem z levého kraje vápna, ale útočník Valencie nedosáhnu na míč tak, jak by si představoval.

V 93. minutě zakroutil Piccini z kraje velkéhé vápna střelu na zadní tyč, ale Rulli skvělě vyrazil míč.

Zápas byl ale nakonec ukončen za stavu 0:0.

Neto 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Piccini 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Garay 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Roncaglia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Parejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Kondogbia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Čeryšev 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Mina 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Rodrigo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Coquelin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (1 hlas)

• Velmi mile mne překvapil Roncaglia. Jestli bude takhle hrát dál, může se Paulista pomalu začít obávat o své místo v sestavě *4*

• Toto utkání jsem bohužel neviděl a asi o nic záasadního jsem nepřišel*16*

• Ty jo, vzhledem k naší formě ze začátku sezóny jsem nikdy moc nekoumal, jakou ztrátu máme na 4.místo (LM), respektive na 6.místo (EL) - na šesté je to bod (pokud Alavés porazí Levante, tak to budou body 4) a na 4. Sevillu je to bodů šest... To mě mile překvapilo a je to docela hratelné... Obrana je řekl bych nadprůměrná, rozehrává se nám Piccini, Garay s Paulistou působí celkem jistě (a Roncaglia proti SS nevypadal vůbec špatně), nalevo je klasika Gayá a v bráně prostě musí být Neto. Záloha slušná, Parejo klasika, buď hraje skvělě nebo hovno a střídá to jako den a noc, Kondogbia se nám spolu s Guedesem uzdravuje (hlavně u Goncala by to chtělo navázat na loňský rok, kdy byl jasně rozdílový hráč...) a pokud se nám útočníci rozstřílejí, tak to tam ještě na to čtvrté místo může sednout :)

• V odpovědi na: filgi81

Máš úplně stejný pohled jako já, vystihl jsi to přesně :)

• Presne tak,len proste už doma nesmieme strácať body za remíze, mohli sme 4 miesto stiahnuť len 4 body po tomto kole.
    A ešte aj hráme na ihriskách superov ako Atletico a Sevilla + Betis ,tam tažko rátať za 3 body, keby sme nepostrácali doma tolko bodov za remíze máme sa ovela lepšie.