The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia jasně přehrála Espanyol, ale nedokázala dát branku

Valencia jasně přehrála Espanyol, ale nedokázala dát branku


Valencia v neděli přehrála Espanyol rozdílem několika tříd, ale i přes totální nasazení a velké množství šancí se nedokázala střelecky prosadit. Oba týmy se tak rozešly po bezbrankovém výsledku smírně.

1. POLOČAS

Do  zápasu vstoupila Valencia suverénně. Od samého úvodu držela míč a podnikala průniky k brance soupeře. Bohužel většina akcí skončila nepřesným centrem před branku Espanyolu.

Ve 12. minutě měl první střelu Parejo, jemuž Gayá nacentroval míč do velkého vápna a kapitán Valencie zkusil patičkou sklepnout míč ze vzduchu do branky, ale mezi tři tyče se netrefil.

Po úvodní čtvrthodině se začali ke slovu dostávat i hosté, ale domácí obrana si zvládala poradit. Hra se ale každopádně více vyrovnala.

V úvodu 21. minuty se prezentoval střelou z kraje velkého vápna Čeryšev, ale střela mu vůbec nesedla a skončila na tribunách.

Otěže zápasu pak opět postupně přebírala Valencia, která okolo 30. minuty pravidelně větrala obranu soupeře. Nebezpečné centry a přihrávky před branku Espanyolu se však nedařilo zužitkovat. Jedinou velkou šanci promarnil Gameiro, kterému do uličky mezi obránce poslal přesnou nahrávku Ferran, ale útočník Valencie svojí dělovkou pouze orazítkoval tyč!

Na druhé straně se pokusil ve 37. minutě Wu Lei technickou pohotovou střelou z hranice velkého vápna překvapit Neta, ale branku minul zhruba o metr. Podobně neúspěšně dopadnul na druhé straně o minutu později i domácí Ferran Torres, který si počkal ve vápně na přihrávku z levého křídla, načež zkusil z úhlu míč odklonit bez přípravy na branku, ale i on se mezi tři tyče netrefil.

2. POLOČAS

V úvodu 49. minuty měl na hlavě vedoucí gól Garay. Parejův centr z rohového kopu jej našel přesně na okraji malého vápna, ale Garayova hlavička jen o centimetry minula vzdálenější tyč Lopezovy branky.

Valencii se ale v dalších minutách nedařilo ohrozit branku soupeře, ačkoliv dobře napadala a často se dostávala na polovinu Espanyolu. Proto se rozhodl domácí kouč v 58. minutě pro změnu a útočníka Sobrina nahradil Guedesem.

Největší šanci Valencia promarnila v 62. minutě, kdy přízemní přihrávka prošla až před branku do malého vápna, kde Parejovi stačilo sklepnout míč do sítě, ale napálil jej přímo do brankáře Diega Lópeze!

Pěknou souhru domácí předvedli i o tři minuty později. Guedes se proháčkoval s míčem po pravém křídla až k brankové čáře, odkud našel centrem do vápna Gameira, jenž vypálil nůžkami zády k brance, kterou ale přestřelil.

Druhou posilou týmu Netopýrů byl v 68. minutě Kondogbia, který nahradil na place Coquelina.

Los Ché ne a ne dát gól. Na konci 70. minuty Wass pálil z kraje vápna do obránce, pak se míč dostal k Čeryševovi, jehož dorážka ale minula branku.

Jako třetí střídající se dostal do hry Santi Mina, který v 76. minutě vystřídal Ferrana Torrese. Hned po tomto střídání Parejo zahrál přímý kop, který centroval do vápna soupeře, kde Roncaglia jen těsně hlavičkou minul branku.

S blížícím se koncem zápasu stoupala na Mestalle nervozita. Domácí se ne a ne dostat do dobré střelecké pozice, zatímco hosté byli zalezlí na svojí polovině a čekali na možnost protiútoku.

V 86. minutě Los Ché zamotali hlavu obraně Espanyolu, a to když Guedes a Gameirem vymíchali obránce soupeře a Guedes nakonec vybídl ke střele Pareja, jenže ten branku přestřelil.

V 89. minutě Gameiro promarnil obrovskou šanci. Garay mu poslal míč přesně do skuliny mezi obránci. Útočník Valencie tak byl ve volné pozici před brankářem, ale míč napálil mimo branku hostů.

V poslední minutě nastaveného času se provinil hostující Javi López faulem za druhou žlutou kartu a musel tak předčasně do sprch. Jenže následný přímý kop domácí nezužitkovali a zápas tak skončil bez branek.

HODNOCENÍ HRÁČŮ

Neto 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Garay 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Roncaglia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Ferran 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Parejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Coquelin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Čeryšev 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Sobrino 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
STŘÍDAJÍCÍ:
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Kondogbia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)
Mina 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (2 hlasů)

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.