The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Příprava pokračuje utkáním proti Sionu

Příprava pokračuje utkáním proti Sionu


První přípravné utkání skončilo porážkou Netopýrů od hráčů Monaka. Letní příprava dále pokračuje a druhým soupeřem bude FC Sion, který sídlí nedaleko tréninkového zařízení v Crans-Montaně, kde se právě hráči Valencie nacházejí. Druhé přípravné utkání začne v úterý od 18:45.

Z tábora Valencie

V prvním přípravném utkání si zahrálo celkem 25 hráčů Los Che. Do utkání naskočili všichni tři brankáři, kdy každý z nich odchytal zhruba 30 minut. Většina ostatních hráčů se prostřídala o poločasové přestávce. Představil se poprvé Manu Vallejo, Japer Cillessen, Jason i Maxi Gomez. Dále si zahráli i někteří hráči z valencijského akademie.

Další den po zápase byl pro všechny hráče volný den, ale v pondělí se vrátili zpátky ke trénovaní. Během tréninku se Marcelino společně s asistenty Rubenem Uriou a Sergio Garciou zaměřoval hlavně na obranou činnost. Probíral s nimi taktické problémy, který viděl v prvním přípravném utkání. V úterý ráno čeká na Netopýry další lehčí trénink před večerním utkání, ke kterému budou muset cestovat pouze několik málo kilometrů.

Z tábora soupeře

FC Sion je stabilní tým nejvyšší švýcarské fotbalové soutěže, která obsahuje pouhých 10 týmů. V letošním roce klub oslavuje už 110 výročí od založení. Za posledních 50 let pouze pár sezón Sion působil v nižší lize. Poslední ligový titul získal v roce 1997 a jednalo se o druhý ligový titul v historii klubu. V národním poháru se mu vede ve sbírání poháru lépe. Naposledy vyhrál Swiss Cup v roce 2015 a jednalo se už o 13 triumf.  

V poslední sezóně skončil FC Sion na 8. pozici s bilancí 12-7-17 a skórem 50:55, což jim stačilo na hladkou záchranu před sestupem. Hráči Sionu začali přípravu už na konci června. Utkali se celkem s pěti soupeři. Během těchto pěti utkáních dokázali vstřelit pouze jedinou branku, ale do své sítě obdrželi také pouze jednu. Jednalo se o čtyři bezbrankové remízy a jednu remízu 1:1. Největšími soupeři v přípravě byly PSV Amsterdam a Everton.

O víkendu už odstartoval další ročník švýcarské Super League a bylo odehráno celé první kolo. Sion se utkal doma s Basilejí, proti které podlehl konečným výsledkem 1:4.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.