Lille přehrálo Valencii, ale zápas končí remízou

Od Valencie se čekalo ve středu večer rozhodně více… Tým kouče Celadese nebyl schopný za celý zápas cokoliv směrem dopředu vymyslet, zatímco domácí Lille ostřelovalo branku Valencie jako na běžícím páse. I přesto to však byli hosté, komu se podařilo vstřelit jediný gól utkání.

Po pěti minutách hry obrana hostí trochu zaspala a střelu z kraje vápna tak musel řešit zákrokem Cillessen. Na druhé straně se poprvé Netopýři dostali do zakončení v 8. minutě, kdy po rohovém kopu hlavičkoval nepřesně mimo branku Kondogbia.

V 15. minutě konečně hosté zamířili i mezi tři tyče, když nákop do vápna soupeře zpracoval Wass a poslal míč pod sebe na Gameira, ale jeho nevýrazný pokus v dolním rohu branky bez problémů lapil brankář Maignan.

Oba týmy se v méně nebezpečných akcích celkem střídaly. Ve 20. minutě nedosáhnul před brankou Valencie na míč zrovna ideálně Osimhen, což vyústilo pouze ve střelu nad branku Netopýrů.

Lépe zamířil ve 26. minutě Araujo, k němuž dolétl rohový kop, ale jeho nebezpečné hlavičce ještě chybělo pár centimetrů, aby skončila v brance Valencie.

Valencia se dostávala pouze za půlící čáru, ale k brankovišti soupeře si dlouho ani „nečichla“, zatímco Lille pokračovalo ve sbírání střeleckých pokusů z různých pozic. Osimhen tentokrát zkusil překvapit Cillessena z úhlu z hranice vápna, ale břevno přestřelil. O chvíli později pro změnu po ťukesu na jeden dotek zakončoval bez přípravy, ale v rychlé akci špatně trefil míč a branku tak neohrozil.

Ve 40. minutě pak probral domácí publikum střelou z dálky Yazici. Ten totiž trefil břevno branky Netopýrů.

Ve 43. minutě se Celik zbavil kličkou Jaume Costy a byl na kraji vápna sám, což využil ke hbité přihrávce na bližší tyč, odkud pálil Yazici jen těsně vedle branky Los Ché.

Tragický výkon Valencie si vyžádal změnu již v poločase. Proto šel ze hry Kondogbia a na plac se dostal Carlos Soler.

Domácí pokračovali v útočení i v druhé půli. Poté, co vytěžili ve 49. minutě rohový kop, následoval z této standardní situace centr na Andreho, jenž ale u bližší tyče hlavičkoval mimo branku Netopýrů.

Naopak v 51. minutě individuálně prošel až do vápna Valencie Yazici, ale pak zamířil svoji střelu i on mimo branku Valencie.

Další akci domácích zakončoval v 60. minutě Andre, ale z hranice vápna vypálil nepřesně.

Na druhé straně mohl překvapit o minutu později Maxi Gomez, jehož našla přihrávka na hranici vápna soupeře mezi dvěma obránci, ale ve volné pozici si míč při zpracování moc předkopl a tím tak o něj přišel.

Lépe se to už vydařilo při protiútoku, kdy v 63. minutě jediným dotekem Parejo vyslal na půlku soupeře Gameira, a ten potáhnul míč až do vápna a pak našel před brankářem volného Čeryševa, který propálil Maignana. Netopýři tak šli do vedení 0:1.

Následovalo střídání a v 65. minutě tak Gameira nahradil Kangin Lee.

Domácí to ale samozřejmě nezabalili. Už v 67. minutě tvrdě pálil z dálky Ikone a Cillessen se musel činit, aby jeho střelu odrazil do bezpečí.

V 74. minutě měli domácí obrovskou šanci vyrovnat. Napřed pálil z otočky Andre, pak Cillessen míč vyrazil na Remyho, ale ten při snaze sklepnout míč do prázdné branky přestřelil svatyni Netopýrů.

Na komplikace zadělal Valencii její obránce Diakhaby. Ten se nechal přesprintovat v souboji s útočníkem před svým pokutovým územím, načež si musel pomoci rukama, za což dostal svoji druhou žlutou kartu v utkání a svůj tým tak po jeho zbytek oslabil. Na plac tak musel míso Čeryševa rychle jako střídající hráč Garay.

Rozhodčí nastavil 6 minut, které Valencia prakticky strávila na svojí polovině. V 93. minutě pálil z okraje vápna Bamba, ale jeho pokus minul branku a domácím i nadále utíkaly minuty.

Domácí se nakonec trefili v 95. minutě, kdy se míč ve vápna ocitnul u Ikoneho, jenž jej uklidil pod břevno a srovnal tak skóre na konečných 1:1.

Cillessen 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Paulista 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
J. Costa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Maxi Gomez 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Coquelin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Parejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Kondogbia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Čeryšev 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (6 hlasů)
Kangin 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Garay 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)

• Nefunguje mi diakritika tak snad to pujde nejak precist. *17* Celades je trener uplne k nicemu a proc? 4-4-3 a Kondogbia spolu s Coquelinem nemuzou hrat spolu je to absolutne k hovnu *38* za prvnim polocas nez doslo ke zmene to bylo 12:2 na strely a cim to asi bude? Proc nehral Ferran Torres proc nehral Celadesuv milovany Kangin Lee ? Misto toho budeme hrat defenzivni nesmysl, ktery nefunguje a cekat nato, ze to nejak uhrajeme ze dvou strel? Konecne prisel vysneny polocas a konecne mohl jit nekdo z dvojce Kondogbia a Coquelin dolu, ale zase chyba dolu sel Kondogbia, ktery hral mnohem lip nez Coquelin. Doprdele to snad nevidel, ze Coquelin porad ztracel mice a kazda nahravka na neho byla chyba a souper z toho akorat tezil na breaky? No dobre... Nachazime se cca v 50minute konecne hrajeme fotbal a nejakym zazrakem dame v 63minute gol nadhernou akci.*17**17* Kazdy se musel radovat, ale zase je tam toale prichazi totiz 65minuta a do hry jde Lee Kangin misto Gameira??
    Proc dolu nesel Cheryshev? Aha protoze jdeme branit vysledek 0:1 *38**38*
    Klasika kazdy zapas to stejny nezvladnute stridani a nakonec to rozhodne zapas. Pristi zapas hrajeme s Osasunou doporucuji sledovat nase odkopy od brany to co dela Cillessen nepochopis kam to kopne a to je k posrani... *31**31*

• Zatiaľ to vyzerá, že odchovanci majú pod Celadesom rovnaké vyťaženie ako pod Marcelinom. Som zvedavý či sa to postupom času bude meniť, keďže toto bol údajne hlavný dôvod vyhadzovu Marcelina. Aspoň sa ukáže, či bol Marcelino vyhodený kvôli tomuto alebo kvôli tomu, že kazil Mendesovi biznis.

• V odpovědi na: JakubOcko

Přesně, přesně, přesně. Prakticky úplně to samé jsem ráno psal mému pracovnímu kolegovi z Valencie... Cituji:
    "Lim a spol. mají ideologii používat hráče a odchovance akademie. Ale když jsem viděl včerejší jedenáctku, nikdo z nich v ní nebyl - Jaume, Kangin, Ferran, Soler - všichni z nich produkty akademie a byli na lavičce. Gayu nepočítaje, jelikož je zraněn. Myslím, že se chtěli zbavit Marcelina, tak prostě řekli jako důvod pohádku o nasazování odchovanců. A naprosto nechápu to 4-3-3. Měli by být 3 útočníci, ale Čeryšev je křídlo. Zatímco 3 hráči jsou ve středu pole, dva z nich jsou defenzivní *22* Takže máme 3 hráče ve středu hřiště, ale jen jeden z nich má na starosti distribuci míče dopředu, zatímco ostatní dva jsou defenzivní..."

- Jinak před zápasem jsem čekal, že ze hry budou bolet oči a tipoval jsem výsledek 1:1, ale výsledná bolest očí ze hry předčila i veškerá má očekávání *38*

• V odpovědi na: Woyta

No jeden odchovanec vlastně včera v základu Vale hrál, i když to je ironií osudu klubový odchovanec, který je teď ve Valencii pouze na hostování - Jaume Costa *1*

• Je to furt stejná básnička. Když se čeká, že bychom měli vyhrát, tak jedeme bránit 0:0 a hrajeme hovno. Naopak když hrajeme proti silnějšímu soupeři, jako naposledy proti Atleticu, tak v druhé půli jsme hráli super.

• Tam to je cele na hovno, Kondo a Coq su defenzivny a Parejo ten si stale chodi az k stoperom pre loptu a uz to nema kam dopredu posunut, a ked uz si utocnik zbehne hlbsie po loptu tak ju hned vrati naspat atd, cely system je zly...