The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Osasuna na domácím stadionu ještě nebyla letos poražena

Osasuna na domácím stadionu ještě nebyla letos poražena


Valencia stále hledá letošní formu a výkony týmu jsou velice rozdílné v každém utkání. Po slabém výkonu proti Lille v Lize mistrů se hráči Valencie přesouvají na utkání proti Ossasuně. Valencia se opět ocitá v pozici favorita utkání, což v poslední době není zrovna dobrá výchozí pozice. Jak utkání v neděli dopadne můžeme sledovat od 21:00.

Z valencijského tábora

V posledních utkáních jsme byly svědky toho, že nemůže předpověď kvalitu výkonu Valencie, jelikož ta se stále mění. Alespoň trošku přívětivým faktem je, že v posledních pěti ligových utkáních Valencia ani jednou neprohrála. Plusové body u fanoušku si připsala, když dokázala uhrát remízu proti Atleticu Madrid, ale naopak záporné body u fanoušků získala za domácí remízů proti poslednímu Leganes nebo za neudržení slibného výsledku proti Getafe.

Největší ránou byl ale poslední výkon proti Lille. Předpokládalo se, že to bude těžké utkání, jelikož Lille nemělo, co ztratit a mohlo pouze z utkání něco získat. Utkání se bohužel proměnilo v noční můru pro Netopýry, které soupeř přehrával. V jednu chvíli se ukázalo světlo na konci černého tunelu poté, co se Valenci podařil vstřelil gól. Bohužel valencijský vlak tímto tunelem neprojel, jelikož Lille v poslední minutě nastavení srovnalo stav na 1:1. To znamená, že v příštím vzájemném utkání bude Lille znovu usilovat o třetí místo ve skupině H, které nyní patří Los Che.

Každopádně nyní se hráči pod vedením trenéra Celadese musí soustředit na ligová utkání. V neděli jako hostující tým nastoupí proti Ossasuně. Valencia je v tomto utkání favoritem, což jí v letošní sezóně nesvědčí. Dobrou zprávou je, že do utkání bude moci opět nastoupit Rodrigo Moreno, který se vrací zpět po krátkém zranění. Mezi zraněnými stále zůstává Guedes a Piccini. Sobrino, Vallejo a Mangala nejsou zařazeni na soupisku z rozhodnutí trenéra. Chybět ještě bude Kangin Lee, který v minulém ligovém utkání obdržel červenou kartu.

Z tábora soupeře

Po dvou letech v druhé španělské lize se vrací Osasuna mezi zdejší fotbalovou elitu. Zatím se prezentuje průměrnými výkony, za které Osasuně náleží 13. místo v tabulce. Co se do počtu získaných bodů týče, tak získala zatím pouze o dva body méně než Valencia. V utkáních Osasuny zatím branek moc nepadlo. Solidní obrana pustila prozatím jenom 8 branek, což je řadí mezi nejlépe bránicí týmy, ale naopak v útočné fázi se zase řadí mezi nejméně produktivní týmy v La Lize.

Navíc hráči mají za sebou už utkání proti Realu Madrid a Barceloně. S Barcelonou dokázali dokonce uhrát remízu 2:2. Na domácím stadionu prozatím nenašli ani jednoho přemožitele. Ve čtyřech domácích utkání inkasovali pouze 3 branky, takže na Los Che nejspíše čeká těžká práce. Domácí tým bude mít problém s obsazením hráčů do utkání, jelikož mnoho z nich se potýká se zdravotními problémy.

Vzájemná utkání

Osasuna se po většinu času dokázala držet v nejvyšší španělské soutěži, takže proti Valnecii odehrála už mnoho utkáních. V posledních letech, ale strávila pár sezón v nižší lize. Poslední vzájemní utkání tedy pochází z ročníku 2016/2017, kdy Valencia na stadionu Osasuny remizovala 3:3 a následně v odvetě na domácím stadionu předčila nedělního soupeře 4:1. Poslední venkovní vítězství proti Osasuně si Valencia připsala v ročníku 2011/2012.

Základní informace

Osasuna - Valencia CF; 10. kolo La Ligy 2019/2020; neděle 27. 10. 2019 ve 21:00

Předpokládané sestavy

Osasuna: Ruben, Estupinan, Roncaglia, Aridane, Vidal, Llamas, Moncayola, Oier, Torres, Brasanac, Avila

Valencia CF: Cillessen, Gaya, Paulista, Garay, Wass, Cheryshev, Parejo, Kondogbia, Soler, Gomez, Gameiro

Více informací a novinek z La Ligy najdete na www.spanelskyfotbal.cz

Zápas budete moci sledovat formou textového přenosu na www.onlajny.com

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.