The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia ztratila svoji výhodu, ale stále je v boji o postup do LM

Valencia ztratila svoji výhodu, ale stále je v boji o postup do LM


Na odvetu proti Lille nebylo potřeba čekat vůbec dlouho. V úterý se soupeř z Francie představí na Mestalle, kde bude hrát o všechno. Valencia má nevýhodu poměrně obsáhle marodky, ale většina klíčových hráčů je k utkání připravena. Letos poprvé se na soupisku dostáva i Mangala, který nahradí na soupisce vykartovaného Diakhabyho. Důležité utkání začne v úterý do 21:00.

Vývoj ve skupině H

Valencia měla velmi dobré výhledy pro vývoj ve své skupině. Výhra na půdě Lille by znamenala, že Valencia by měla na kontě stejný počet bodů jako Chelsea a Ajax. V tomto kole se utká Chelsea znovu s Ajaxem, takže minimálně jeden z týmů ztratí body, čehož mohli Netopýři využít a dostat se do úniku v boji o první dvě postupová místa.

Bohužel výkon Valencie proti Lille nebyl vůbec ten jeden z nejlepších. Los Che se dostalo překvapivě do vedení a už to vypadlo, že tak trochu senzačně ukořistí tři body, ale v poslední minutě utkání došlo ke srovnání stavu. Velice pozdní branka vrací Lille zpátky do hry a Valencia si musí hlídat svoje záda, aby nepřišla o své třetí místo.

Boj o postup ze skupiny do vyřazovací části Ligy mistrů není stále ztracen. Valencia potřebuje v úterý zvítězit a může se posunout na druhé místo, pokud utkání mezi Chelsea a Ajaxem najde vítěze. Pokud toto utkání skončí remízou a Valencia si připíše tři body, potom by všechny tři týmy měli na kontě 7 bodů. To by znamenalo těžký souboj těchto tří týmů až do poslední minuty posledního skupinového utkání.

Z valencijského tábora

Po nepodařeném utkání s Lille následovaly opět utkání La Ligy. Návrat do Španělska se bohužel vítězně neslavil. V následujícím zápase proti Osasuně sice Rodrigo rychle poslal Netopýry do vedení, ale od té doby už zbytek zápasu řídil soupeř, který nakonec zvítězil 3:1. V dalších dvou utkáních musela Valencia dvakrát dohánět nepříznivé skóre. Proti Seville se podařilo Netopýrům srovnat na 1:1 a v posledním utkání obrátit utkání na hřišti Espanyolu na výsledných 1:2.

V úterý se do zápasu určitě nedostane Diakhaby, který si musí odpykat trest z minulého utkání. Dále určitě také neuvidíme Picciniho, Guedese a Coquelina, jelikož všichni jsou zranění. Na konec se na soupisku nedostal také Soler a Sobrino, kteří při minulém utkání utrpěli menší zranění. Z důvodu velké absence se letos porpvé na soupisku dostává i Mangala, který byl přehlížen dlouhých 15 utkáních a nejspíše se dále než na lavičku stejně nedostane. Předpokládá se, že v úterý hráči nastoupí v klasické sestavě 4-4-2, kdy se nechá očekávat, že nastoupí v záloze Cheryshev, Parejo, Kondogbia a jeden z dvojice Ferran/Kangin Lee. Obranu je možné sestavit z klasického výběru Gaya, Pualista, Garay a Wass. Pro útok jsou připraveni čtyří útočníci Rodrigo, Gameiro, Gomez a Vallejo, takže zde si trenér může podle své libosti vybrat. 

Základní informace

Valencia CF – Lille OSC; Liga mistrů 2019/2020 – 4. skupinové utkání; úterý 5.11.2019 ve 21:00

Předpokládané sestavy:

Valencia: Cillissen, Gaya, Garay, Paulista, Wass, Cheryshev, Parejo, Kondogbia, Ferran, Rodrigo, Gomez

Lille: Maingan, Mandava, Gabriel, Fonte, Celik, Andre, Soumare, Bamba, Aruajo, Ikone, Osimhen

Více informací a novinek z La Ligy najdete na www.spanelskyfotbal.cz

Zápas budete moci sledovat formou textového přenosu na www.onlajny.com

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.