The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Další pokračování v LM si Valencia může zajistit už zítra!

Další pokračování v LM si Valencia může zajistit už zítra!


Ve středu Valencia sehraje páté skupinové utkání, ve kterém má šanci si značně vylepšit svoji postupovou pozici. Aby se to mohlo stát, budou Netopýři muset porazit v přímém souboji Chelsea. V prvním vzájemném utkáním se Netopýrům podařilo zvítězit a nyní budou mít výhodu domácího prostředí. Utkání začne ve středu už od 18:55.

Situace ve skupině H

Valencia odrazila útok od Lille a pojistila si, že skončí nejhůře na třetím místě. Lille sice má ještě šanci, dvakrát vyhrát a dostat se na 7 bodů, ale pro Valencii hovoří lepší vzájemná utkání. Lille má opravdu už jenom maličkou šanci ještě postoupit. To není výhodná situace pro Netopýry, jelikož Lille nebude mít nejspíše velkou motivaci hrát a obrat Ajax nebo Chelsea o nějaké body.

V minulém kole proběhlo bláznivé utkání mezi Chelsea a Ajaxem, kde diváci mohli vidět dvě vlastní branky, dvě červené karty a osm branek. Utkání nakonec skončilo 4:4, což nahrálo do karet Valencii. Momentálně mají všechny tři týmy shodně 7 bodů. Ve středu se Valencia utká s Chelsea, kde si může Los Che zajistit, že skonči nejhůře na druhé pozici. Pokud Valencia vyhraje nad Chelsea, získá ve vzájemných zápasech dvě výhry a londýnský konkurent nebude mít šanci se před Netopýry ve skupinové tabulce dostat.

Valencia také může skončit na prvním místě ve své skupině. To se bude odvíjet podle výsledků v posledních dvou kolech. Na závěr rychlé shrnutí. Lille nemůže předběhnout Valencii, Valencia má malou výhodou před Chelsea, a naopak Ajax má menší výhodu před Valencií.

Z valencijského tábora

Hráči Valencie nedokázali navázat na předešlé dvě vítězství a v posledním utkání podlehli proti Realu Betis. Kvůli tomu se propadli v tabulce La Ligy na 10. místo. Chelsea se v Premier League daří, vytvořila šňůru 6 vyhraných zápasů, kterou v posledním kole přetrhnul až Machester City.

Los Che se stále potýká se širokou marodkou, což se projevuje tím, že v posledních utkáních jsme vždy viděli na hřišti hrát jiné hráče a není sehraná žádná konstantní sestava. Poslední špatnou zprávou je, že před posledním utkáním se zranil Ezequiel Garay, proto musel nastoupit doposud nevyužívaný Mangala. Garay se do tréninkového procesu nevrátil a je možné, že Mangala nastoupí i proti Chelsea.

Mezi další zraněné hráče patří Cheryshev, Kondogbia, Piccini, Coquelin, Diakhaby, Guedes a Sobrino. Takto velká marodka snižuje manévrovací schopnosti. V posledním utkání jsme mohli vidět nezvykle Jaume Costu na postu pravého obránce a Wasse na pozici středního záložníka. Trenér Celades si nejspíše pro středeční zápas šetřil Carlose Solera a Kangina, protože oba do utkání nastoupili pouze jako střídající hráči. Nakonec se na soupisce objevil Coquelin a Garay, ale s jejich startem se příliš nepočítá a jedná se spíše o vyplnění míst na soupisce, která nyní čítá 19 hráčů, tedy se očekává, že jeden z nich bude ještě dodatečně odepsán ze soupisky.

Základní informace 

Valencia CF – Chelsea FC; Liga mistrů 2019/2020 – 5. skupinové utkání; středa 27. listopadu 2019 v 18:55

Předpokládané sestavy:

Valencia: Cillessen; Wass, Mangala, Paulista, Gayà; Ferran, Parejo, Carlos Soler, Kangin; Rodrigo, Maxi Gómez

Chelsea: Arrizabalaga, Emerson, Tomori, Zouma, Azpilicueta, Kovačič, Mount, Kante, Pulišič, Abraham, Willian

Více informací a novinek z La Ligy najdete na www.spanelskyfotbal.cz

Zápas budete moci sledovat formou textového přenosu na www.onlajny.com

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.