Gennaro Gattuso: „Nie a myslím si, že remíza by bola v poriadku“

Tréner Gennaro Gattuso sa objavil na tlačovej konferencii, ktorá sa uskutočnila po regionálnom derby a zároveň posledného zápasu v tomto roku. Netopiere nestačili na Žltú ponorku a prehrali 2:1, hoc sa zverenci talianskeho kormidelníka ujali vedenia a to gólom Edinsona Cavaniho.

Hra:

V prvých minútach sme veľa riskovali, ale dokázali sme sa ubrániť. Potom sme mali 30 alebo 35 veľmi dobrých minút, ale na otvorenom poli sme veľmi často zlyhávali po technickej úrovni. V druhom polčase hral Villarreal viac vo vnútri s nižším tempom. Hru sme veľmi dobre kontrolovali, ale rozdiel bol góloch.

Edinson Cavani:

Nie je to Cavaniho problém. Na otvorenom poli sme mali 4 alebo 5 hráčov a zlyhali sme vo finálnych prihrávkach a nestrieľali sme zvonku, ale hra sa mi páčila. Hrali sme proti skvelému tímu a mohli sme ich poraziť, ale dnes nám niečo chýbalo.

Príležitosti proti Valencii:

V prvých minútach ich bolo niekoľko, ale potom ich už nemali veľa okrem strely od Capoueho do brvna. V celej hre som napočítal 3 alebo 4.

Spravodlivá porážka:

Nie a myslím si, že remíza by bola v poriadku.

Pozitívne veci:

Páčila sa mi mentalita, ale nevedeli sme ako uzavrieť výsledok. Prehrali nás gólmi, ale aj tak si myslím si, že sme urobili veľa pozitívnych vecí.

2023:

Pokračujme v tom, na čom pracujeme a musíme pokračovať, pretože nesmieme mať výhovorky na to, že sme mladí, ale máme líniu a musíme ju zlepšiť a dať jej kontinuitu.

• Jak už je pomalu ve zvyku tak druhý poločas máme horší než první *30*

Včera Musah odehrál 57minut stihnul 28 doteků s míčem a 6x ztratil míč *35* Kandidát na nejhoršího hráče zápasu, celých 57minut jsem si ani nevšiml že vůbec hraje.
    "Milovaný" Edinson Cavani odehrál 79minut stihnul vstřelit gól, ale... 12x ztratil míč *34* ano Pau Torres byl včera výborný, ale proč v každém souboji Cavani rozhazuje rukama a vyžaduje faul odevzdané míče nic víc. Nepochopil jsem proč k střídání nedošlo dřív, Cavani už má svůj věk a běhá po hřišti jak blázen někdy je víc stoper jak hroťák. *14* A jen tak pro info na Cavaniho včera nebyl písknut ani jeden faul *35*
    Eray Cömert životní zápas? včera 10/10 výkon.

• A preto je *1* tam kde je *9* Kvôli nevyrovnanosti *14*
    V zálohe som videl párkrát Nica a Almeidu. Pravda. Musah bol skoro neviditeľný *2*
    Cavani rozhadzuje rukami, aby získal výhodu. To je zrejmé *12* Ale na Cavaniho sa malo apoň niečo písknuť, keďže nebolo všetko s kostolným poriadkom *34* Ale stále lepší ako Maxi, keďže ten tiež rozhadzoval furt rukami a k tomu bol jalový *14* Skóre 5+1 z 8 zápasov je dobrá forma, keď si človek vezme, že ak by mal Cavani viac šťastia, tak mohol mať na konte aj viac gólov *16* Ináč klobúk dole ako vypomáha aj obrane *31*
    Comert sa začína vyplácať *5* Hoc ten faul nebol len na žltú, ale i tak. Mimo iného aj Czenk pokiaľ hral sa mi veľmi ľúbil *13* Pualista už môže ísť do dôchodku *37*

• V odpovědi na: Harakant

Příště bych nechal hrát Eraye s Cenkom. Jsou asi nejsehranější stopeři co teď máme*12**30* (zřejmě proto že jsou oba s Turecka)*1*

• V odpovědi na: tade18

Koľkokrát zasiahol Czenk do stretnutia, tak podľa mňa podal dobrý výkon *12* Comert sa stále zlepšuje, hoc keď som ho videl na MS22 v Katari, tak som trochu pochyboval o jeho hre, keď sa vráti späť na Mestallu *34* Tragéd Diak sa ukázal v zápase Ponorkou ako blb, keďže vinu nesie taktiež on na prvom góle *7* Ale dvojica Eray a Czenk sa mi pozdáva, no kto vie, či *1* učiní opciu na Turka v hodnote 5M€