The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Maksimovič promluvil o budoucnosti

Maksimovič promluvil o budoucnosti


Budoucnost Nemanji Maksimoviče ve Valencii je nyní častým obsahem spekulací ohledně jeho možného hostování, které by nastalo po otevření zimního přestupového okna. Srbský fotbalista si uvědomuje svoji pozici a přemýšlí ohledně dalších kroků ve své kariéře. Maksimovič ukončil období mlčení a poskytl vyjádření novinářům.

Z rozhovoru, který hráč poskytl deníku Hotsport, vychází následující informace. Maksimovič si je vědom, že u Netopýrů momentálně herní prostor nalezne pouze ojediněle a nejlepším možným řešením je tak odchod na hostování během ledna. Je potřeba najít klub, ve kterém by se mu dostalo větší porce herních minut, a kde by zároveň získal více zkušeností právě se španělským stylem fotbalu. Proto je jeho prioritním cílem hostování v některém týmu ze Segunda Division. Zájem by však mohl být i v nejvyšší soutěži, před časem byla v souvislosti s valencijským záložníkem zmiňována Malaga.

Zájem o služby srbského záložníka by měly i jiné kluby v Evropě, ale podle svých slov by rád svoji kariéru vybudoval u Netopýrů. Důvodem je oblíbenost herní dynamiky a možnost analyzovat všechno s trenéry a ostatními zkušenými hráči, kteří dokáží přinést tipy pro zlepšení jeho herního obrazu. Na otázku ohledně možného návratu do vlasti odpověděl následovně: „Zájem Crveny Zvezdy Bělehrad mě samozřejmě těší. Fanouškem tohoto klubu jsem už od mého dětství a následně jsem zde prožil mládežnický fotbal, ale momentálně nevidím návrat zpátky realisticky a raději budu pokračovat se sbíráním zkušeností ve Španělsku.”

Zároveň Maksimovič pronesl, že si přeje stát se součástí národního týmu pro Mistrovství světa, které se bude konat příští rok v Rusku. „Jako všichni hráči, tak i já doufám, že budu povolán do reprezentace, ale musím začít hrát více, abych takovou nabídku mohl obdržet,“ prozradil novinářům. Jedním ze soupeřů Srbska ve skupinové části bude Brazílie a Maksimovič začíná dráždit ve valencijské kabině Neta, Paulistu a Pereiru ohledně možného startu ve vzájemném zápase obou reprezentací na šampionátu.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.