The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Předvedli jsme se na vysoké úrovni, chválil po zápase Rodrigo

Předvedli jsme se na vysoké úrovni, chválil po zápase Rodrigo


Střelec včerejšího vyrovnávacího gólu, Rodrigo Moreno, po utkání uvedl, že předvedený výkon proti takovému soupeři byl na vysoké úrovni.

Španělský reprezentační útočník v druhém poločase rozhodnul o konečném skóre 1:1, když deset minut po poločasové pauze parádní dělovkou pod břevno překonal gólmana Oblaka.

“Žádný z týmů nemůže říct, že výsledek je nespravedlivý,” uvedl v pozápasovém rozhovoru pro televizi BeIN Sport.

“Zápas byl velmi nabuzený. Možná mohou mít herní plán, který se zdá být prostý, avšak na hřišti je velmi efektivní. Mají skvělé hráče, i když musím říct, že pokud bychom vyhráli, nebyl by to žádný šílený výsledek,” pokračoval Rodrigo.

Valencia měla v druhé půli dostatek šancí, zatímco Atlético marně chytalo druhý dech. Podle Rodriga to však nebylo tím, že by Atléticu chyběla víra ve vítězství.

“Není to snadné. Atlético dělá věci velmi semknutě, především pokud mají vedení. Jejich znakem jsou částé výhry 1:0, což nám dávalo velmi malou šanci. Připravili jsme si obrovskou šanci a vyšli jsme z ní s gólem."

“Náš tým byl dobrý. Věděli jsme, že Atlético je týmem, který vám dá velmi málo příležitostí. Ten gón byl jedinou šancí, kterou se nám podařilo využít. Náš tým se ukázal být na vysoké úrovni proti velmi silnému soupeři,” uzavřel střelec Netopýrů.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.