The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Marcelino: S takovou hrou je nemožné vyhrávat

Marcelino: S takovou hrou je nemožné vyhrávat


Trenér Marcelino při pozápasové tiskové konferenci varoval, že je nemožné vyhrávat s takovým výkonem, jaký jeho svěřenci podali v úterním remízovém zápase Ligy mistrů (1:1) na půdě Young Boys Bern.

Švýcaři začali aktivněji a Valencii chvíli trvalo, něž se z toho oklepala. Pak se podařilo Michy Batshuayiovi poslat Netopýry do vedení. Jenže v druhé půli jako by byl na hřišti jen jeden tým. Valencia si nic nevytvořila, naopak soupeř z penalty vyrovnal a dalším gólům musel zabraňovat skvělý Neto.

„Je těžké najít vysvětlení,“ začal trenér Valencie Marcelino na pozápasové tiskové konferenci.

„Vše bylo v náš prospěch. Měli jsme výborný první poločas a dostatek šancí na rozhodnutí zápasu. Vše šlo tou cestou, jakou jsme chtěli, ale v druhé půli už to šlo špatně a vedlo to k malé sebedůvěře, což znamenalo, že jsme snadno ztráceli míč.“

„Penalta přišla z nedostatku koncentrace a pro našeho soupeře byla jako vítr do plachet. Mohli zápas vyhrát a pokud by se tak stalo, nikdo by nemohl nic namítat. Mnoho věcí selhalo v druhé půli. Naše organizace, defenzivní práce, kolektivní práce, útok... Nechápu tak drastickou změnu mezi prvním a druhým poločasem. Naši soupeři nás přehráli a je nemožné vyhrávat s hrou, jakou jsme předvedli,“ přiznal hostující kouč.

„Ta velká změna mezi prvním a druhým poločasem mne velmi zasáhla. Zeslábli jsme a dostali se do pochybností a ztratili jsme organizovanost,“ dodal.

„Je jasné, že pokud tým, jako je ten náš, nemá výsledky, je to protože jeho nejlepší hráči ještě nedosáhli své úrovně, ať už je to zodpovědností nás všech, kteří tvoříme tým, nebo součet dalších faktorů. Vše je podmíněno výsledky, máme dvanáct zápasů a z nich devět remíz, to je něco neobvyklého, a toto ovlivňuje hráče stejně, jako mě. Nicméně dnes musíme být za remízu šťastní, protože náš soupeř si zasloužil vyhrát.“

Valencia nemá čas se dlouho vzpamatovávat z toho zklamání, neboť již tuto sobotu ji čeká venkovní zápas v Bilbau.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.