The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Gayà: Nejlepší narozeniny v mém životě!

Gayà: Nejlepší narozeniny v mém životě!


Odchovanec Valencie Jose Luis Gayà se vyjádřil k dosavadnímu největšímu úspěchu své kariéry, který zároveň prožil v den svých 24 narozenin.

José, byly to pro tebe unikátní narozeniny?

„Ano! Bezpochyby jsou to nejlepší narozeniny v mém životě! Valencie, nevyhrává tituly každý den, a proto je třeba náležitě ocenit to, čeho jsme dosáhli.”

Bylo dosáhnutí titulu s Valencií jedním z tvých největších přání?

„Ano, je to pro mě obrovská radost a čest. Nemyslel jsem, že by se po první polovině sezóny mohlo něco takového stát realitou. Je to pro nás obrovské zadostiučinění, že jsme po jedenácti letech prolomili sérii let bez trofeje. Valencijské čekání na nějaký pohár bylo rozhodně příliš dlouhé.”

V prosinci byl sen o tomto úspěchu dosti nereálný, že?

„Vůbec by nás nenapadlo, že může sezóna skončit takto báječným způsobem. Také jsme moc nedoufali, že bychom mohli skončit na místě zaručujícím Ligu mistrů, ale pokud je míč pořád ve hře, tak se nesmíte vzdát! Dávali jsme ze sebe vše a byli jednotní v těžkých chvílích. Ve finále jsme ukázali charakter týmu a odměnou je nám pohár.”

Když rozhodčí Undiano Mallenco naposled pískl do píšťalky, co ti proběhlo hlavou?

„Že jsme mistři! V momentě, když nám dala Barcelona gól tak jsme se strašně vylekali. Do konce utkání jsme ale táhli za jeden provaz a zvládli utkání dovést do vítězného konce. Je to zásluha nás všech!”

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.