The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Marcelino po prvním přípravném utkání

Marcelino po prvním přípravném utkání


První přípravné utkání Valencie v tomto létě už proběhlo. Soupeřem bylo AS Monako, pro které už to byl dvanáctý den letní přípravy. Během utkání padla pouze jediná branka, která znamenala pro svěřence trenéra Marcelina porážku.

Marcelino o zápase

„Předsezonní příprava je o snaze zlepšit to, co jsme dělali v průběhu dvou posledních sezón. Zjistit co potřebuje vylepšit a podniknout pro to potřebné kroky. Kondiční příprava je velmi důležitá, proto potřebuje být co nejlepší kondici. Úkolem každého tréninku a přípravného zápasu je připravit se, co nejlépe pro začátek další sezóny."

Plánované setkání s Peterem Limem, Anilem Murthym a Mateu Alemanym

„Proběhlo všechno dobře. Odletěli jsme do Singapuru a jednalo se o setkání, která bylo naplánované dlouho dobu dopředu. Byl to ideální čas pro setkání, protože jsme stejně opouštěli Valencii kvůli přípravě. Nejdříve Peter Lim pogratuloval všem členům trenérského týmu a všem hráčům, kteří postoupili do Ligy mistrů a vyhráli pohár Copa del Rey. Potom jsme mluvili o minulosti, přítomnosti a budoucnosti.“

Maxi Gomez

„Maxi Goméz nám mimo jiné přinese více střel na branku. Je zřejmé, že se jedná o odlišný typ útočníka, než které jsme měli v týmu. V některých aspektech se jeho herní styl podobá ke stylu Santi Mini. Je to také mladý hráč, má stále potencionál k hernímu růstu a má skvělé herní statistiky z posledních dvou sezón, i když výkony Celty Vigo byly nestálé. Jeho statistiky neobsahují góly z přímých kopů nebo penaltových kopů, což je pozitivní věc směřující na jeho účet.“

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.