The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ŽIVĚ: FC Barcelona - Valencia CF (sestavy + přenosy)

ŽIVĚ: FC Barcelona - Valencia CF (sestavy + přenosy)


Je to tu! Dlouho očekávaný den nadešel. Valencia má po dlouhých jedenácti letech šanci znovu získat cennou trofej, ale ve finále Copa del Rey se musí popasovat se soupeřem z nejtežších, a to s Barcelonou, která již v této sezóně získala španělský ligový titul. Podaří se Netopýrům vyzrát na Messiho a spol?

Katalánci tedy mohou získat double, ale že nejsou neporazitelní ukázalo například semifinále Ligy mistrů, kdy Barcelona v odvetě ztratila třígólový náskok z prvního zápasu a vypadla s Liverpoolem. I Valencia v pohárové Evropě dokráčela do semifinále, ale bylo to v Evropské lize, kde byl nad její síly Arsenal. V ligové soutěži se Netopýři na poslední chvíli protlačili na 4. místo, takže se v příští sezóně mohou těšit na Ligu mistrů. V ligové tabulce dělilo dnešní soupeře propastných 26 bodů, ale to dnes nic neznamená. Ve vzájemných zápasech se dvakrát zrodila remíza, na Mestalle 1:1 a na Camp Nou 2:2. Dnešní zápas však svého vítěze mít musí.

FC Barcelona:

cdrfcb789

Valencia CF: 

cdrvcf789

Textový online přenos můžete sledovat na webu Onlajny.com.

 Zápas nevysílá žádná česká ani slovenská televizní stanice, stream svým regitrovaným uživatelům nabízejí sázkové kanceláře Fortuna, Chance, Sazkabet a Tipsport.

Širokou nabídku streamů různých jazykových mutací nabízí například servery Sport365.sx a Rojadirecta.biz.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.