The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ŽIVĚ: Valencia CF - Inter Milán (sestavy + přenosy)

ŽIVĚ: Valencia CF - Inter Milán (sestavy + přenosy)


Již za pár okamžiků valencijští Netopýři nastoupí k poslednímu přípravnému utkání před sezónou 2019/2020. Jako tradičně se zároveň jedná o první přípravné utkání hrané doma na Mestalle a jako tradičně se v zápase bude rozodovat o vítězi Trofeo Naranja. Soupeřem Los Che bude milánský Inter.

Příprava Valencie na novou sezónu začala víceméně přesně před měsícem, konkrétně 8. července. Od té doby se Netopýři připravovali především ve svém tréninkovém areálu v Paterně, ale absolvovali i krátké soustředění ve Švýcarsku. Tam odehráli první přípravné zápasy proti Monaku a Sionu, za dalšími pak vyjeli do Portugalska, kde se utkali se Sportingem, do Anglie, kde jim byl soupeřem Brighton, a nakonec i do Německa, kde se utkali s Leverkusenem.

Do dnešního utkání o Trofeo Naranja zvolili trenéři, tedy Marcelino Garcia Toral za španělskou Valencii a Antonio Conte za italský Inter Milán, následující základní jedenáctky:

VALENCIA CF: Domenech, Gaya, Gabriel, Garay, Wass, Guedes, Coquelin, Parejo, Soler, Gameiro, Rodrigo

INTER MILÁN: Handanovic, D´Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Candreva, Barella, Brozovic, Sensi, Dalbert, Martinez, Politano

Sledovat zápas můžete přímo na oficiálním webu klubu Valencia CF, kde je však nutná registrace, případně můžete využít přihlašovacích údajů na sociální síti Facebook. Další odkazy ke sledování naleznete tradičně na specializovaných serverech zde a zde.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.