The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ŽIVĚ: Real Betis - Valencia CF (sestavy + přenosy)

ŽIVĚ: Real Betis - Valencia CF (sestavy + přenosy)


Valencia se vrací na místo svého největšího úspěchu posledních let. Právě na Estadio Benito Villamarin v Seville totiž v závěru loňské sezóny porazila ve finále Copa del Rey Barcelonu a po dlouhých letech se tak mohla radovat z cenné trofeje. Nyní je však na programu ligové utkání proti Betisu Sevilla. Domácím se v této sezóně příliš nedaří a v tabulce se nacházejí těsně nad pásmem sestupu. A Valencia? Řekněme, že působí dosti rozporuplně.

Valencia má i nadále celou řadu hráčů na marodce. Ze zdravotních důvodů dnes do utkání nemohou zasáhnout například Cristiano Piccini, Goncalo Guedes, Francis Coquelin, Geoffrey Kondogbia, Denis Cheryshev či Mouctar Diakhaby. Jelikož chybějí obě první volby na post defenzivního záložníka, tak byl trenér Albert Celades nucen po bok Daniho Pareja postavit Daniela Wasse, který jinak hrává převážně na pravém kraji obrany. Ani Wassův přesun však neumožnil start Thierryho Correii. Celades radši upřednostnil přesunout na pravý kraj obrany levého obránce Jaume Costu. Poprvé se navíc v sestavě Los Che v této sezóně představí stoper Eliaquim Mangala. A jak si valencijský trenér poradil s absencemi v záloze? Vpravo bude hrát Ferran Torres, zatímco levý kraj zálohy obsadí Manu Vallejo. 

Ani trenér sevillského celku Rubi nemá k dispozici všechny své hráče. Scházet mu budou například defenzivní záložník Wiliam Carvalho či stoper Marc Bratra. Do sestavy však Rubi zařadil hned tři hráče, kteří v minulosti hrávali za Los Che, a to Joaquina, Andrese Guardada a Sergia Canalese. Na lavičce navíc bude do hry připraven ještě další bývalý Netopýr Antonio Barragan.

ZÁKLADNÍ SESTAVY

Real Betis: Robles, Gonzalez, Sidnei, Mandi, Moreno, Canales, Guardado, Emerson, Fekir, Joaquin, Loren

Valencia CF: Cillessen, Gaya, Gabriel, Mangala, Costa, Vallejo, Parejo, Wass, Torres, Gomez, Rodrigo

LIVE PŘENOSY

Svým registrovaným klientům nabízejí přenosy sázkové kanceláře Fortuna, Chance, Sazkabet a Tipsport. Pokud k těmto přenosům přístup nemáte, tak můžete vybírat zdezde a zde.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.