The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Začíná nová éra. Vítejte na novém webu ValenciaCF.cz

Začíná nová éra. Vítejte na novém webu ValenciaCF.cz


Nastala další etapa naší fanouškovské základny pro všechny příznivce klubu Valencia CF z Česka a Slovenska. Rádi bychom vás informovali o důležitých novinkách a změnách, které to s sebou přináší.

Pro začátek bych rád poděkoval všem, kteří nám zachovali svoji přízeň, a to i v dobách, kdy se naše předchozí verze webu potýkala s technickými problémy, jako nefungující komentáře pod články. Poté, co se nám po dlouhé době podařilo komentáře zprovoznit, zůstaly odezvy fanoušků vůči našim článkům na minimu, což nás velice zamrzelo. Chceme obnovit život na našem webu a interakce mezi jeho návštěvníky. I toto je důvod, proč došlo k takovéto změně, která, jak všichni v naší redakci věříme, bude jen a jen k lepšímu.

Náš web na začátku tohoto roku dosáhl svého 10. výročí od založení, zatímco Valencia v nadcházející sezóně oslaví 100 let od svého založení, navíc účastí v Lize mistrů, což je pro nás obrovským impulzem posunout se dál a nabídnout vám něco víc, než doposud.

A teď ke změnám a novinkám, protože je jich mnoho a většina z nich pozitivní:

VYTVOŘTE SI NOVÝ ÚČET

Obrovské procento registrovaných fanoušků na předchozím webu mělo účty, na které se nepřihlásili třeba i více, než 5 let. Jelikož začíná nová éra, rozhodli jsme se pročistit léta nepoužívané účty, ačkoliv k tomuto rozhodnutí vedl i fakt, že převést účty ze starého webu se nám nedařilo. Budeme rádi, pokud se znovu zaregistrujete na našem webu, což se dá například v horním menu tohoto webu.

CHATBOX

Nová verze chatboxu umožňuje online interakci. Chat se totiž sám každých několik sekund aktualizuje, takže nemusíte znovu načítat stránku, pokud někdo přidá příspěvek. Chat je samozřejmě pouze pro registrované. Na hlavní straně se nachází dole v zápatí stránky. V případě, že zrovna prohlížíte nějaký článek, je přemístěn hned vpravo vedle textu článku (neplatí pro zobrazení na mobilu).

TIPOVAČKA O CENY

Velice oblíbená věc, kterou jsme zavedli nyní i na našem webu. O motivaci je postaráno. Vítěz celosezónní tipovačky od nás dostane dres Valencie. Za druhé a třetí místo jsou vypsány drobné ceny. Tipují se postupně výsledky zápasů pro všechna kola La Ligy. Zúčastnit se můžete v sekci „Tipovačka“, kterou naleznete v horním menu tohoto webu. Pro účast v tipovačce je potřeba si založit uživatelský účet na tomto webu.

TWITTER

Tato sociální síť bývá zdrojem mnoha spekulací i zajímavých informací okolo Valencie. Proto jsme založili i náš účet na této síti. Na hlavní stránce rovněž naleznete twitter box s našimi posledními tweety.

HODNOCENÍ HRÁČŮ

Pod reportáží z utkání se nyní budete moci vyjádřit až pětihvězdičkovým hodnocením hráčů Valencie. Můžete tak hodnotit výkon jednotlivých hráčů spolu s dalšími uživateli a zároveň tak uvidíte, jaké hodnocení má celkově od ostatních.

BUDEME OFICIÁLNÍ FANKLUB VALENCIE

Na schválení dokumentů k oficiální registraci mezi takzvané „Penyas“ čeká nyní náš web. Jedná se pouze o formality, a tak věříme, že brzy vás budeme moci oficiálně informovat o tom, že jsme byli zaregistrováni jako oficiální fanklub klubu Valencia CF. Pokud si budete pročítat v menu informace o nás, nelekněte se proto, že tam o sobě hovoříme jako o oficiálním fanklubu. Prostě už jsme si to připravili dopředu J Budeme „Penya Valencianista Checos y Eslovacos“ – bez poplatků, zdarma pro vás.

AKTUALIZOVANÉ SEKCE NA WEBU

Rovněž jsme aktualizovali a dokonce i přidali některé sekce v našem menu. Musím především poděkovat rutymu za fantasticky sepsanou historii Valencie, kterou rozhodně doporučuji přečíst si.

Starý web již nebude dále aktualizovanán. Do konce měsíce sprna jej však najdete k nahlédnutí na adrese www.zaloha.valenciacf.cz, a to například pro případ, že byste si chtěli ze starého webu stáhnout a zde nahrát avatar (profilový obrázek) ke svému novému účtu.

AMUNT VALENCIA!