The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.
Pravidla a ceny


SEZNÁMENÍ S TIPOVAČKOU

 • Každý z vás se nyní může zapojit do tipovací soutěže o ceny
 • Tipují se v každém kole výsledky všech zápasů La Ligy
 • K dispozici je tabulka uživatelů s jejich výsledky a pořadím
 • Každý měsíc vás budeme informovat o momentálně nejúspěsnějších tipujících hráčích a průběžném vývoji tipovačky
 • Tipovací soutěž probíhá po celou sezónu
 • Pokud je vypsáno tipování na víc kol dopředu, nemusíte povinně napsat a uložit tipy ke všem zápasům, můžete tak učinit pouze pro ty, které chcete tipovat pouze prozatím

BODOVÁNÍ HRÁČŮ

 • Tipuje se vždy přesné konečné skóre zápasu. Bodové hododnocení je následovné:
  • Správný výsledek utkání: 5 bodů
  • Správné zodpovězení alespoň výhry, remízy, prohry: 3 body
  • Netrefení vítěze ani výsledku: 0 bodů
 • Příklad:
  • Bilbao vyhrálo 3:1 nad Levante
   • Petr tipoval výhru Bilbaa 2:0, získá 3 body za trefení vítěze zápasu
   • Honza tipoval výhru Bilbaa 3:1, získá 3 body za trefení vítěze zápasu a další 2 body za trefu přesného skóre, takže má dohromady 5 získaných bodů

SEZÓNNÍ TIPOVAČKA

 • Na konci sezóny vyhlásíme vítěze tipovačky, který od portálu ValenciaCF.cz získá věcnou cenu, druhé a třetí místo jsou ohodnoceny drobnou cenou
 • Ceny pro vítěze tipovací soutěže za ročník 2018/2019:
  • 1. místo: Dres klubu Valencia CF
  • 2. místo: Nálepka Valencia CF na auto + klíčenka Valencia CF
  • 3. místo: Odznáček Valencia CF a nálepka Valencia CF na auto

MĚSÍČNÍ TIPOVAČKA VE SPOLUPRÁCI S TIPSPORT A.S.

Kromě ročního cíle, který je odměněn hlavní cenou v podobě dresu Valencie, soutěžíme i v rámci měsíce. Po skončení každého měsíce, v němž se hraje La Liga, vyhodnotíme nejlepších pět hráčů, kteří v uplynulém měsíci nasbírali nejvíce bodů. Tito hráči budou odměněni připsáním výhry na účet u sázkové kanceláře Tipsport a.s.

Průběh měsíční soutěže

Do celkového pořadí hráčů v daném měsíci se započítávají věskerá kola La Ligy, která v daném měsíci proběhla. Pokud se najde kolo La Ligy, které je na přelomu mezi dvěma měsíci (tj. první zápas daného kola začíná v jednom měsíci a jeden nebo více zápasů toho kola jsou již v měsíci dalším), počítá se celé kolo do měsíce, v němž začal první zápas daného kola.

Příklad:

Hrací kolo má následující termíny zápasů:

28.9.2018 22:00 Girona FC - Real Betis
29.9.2018 21:00 Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona
29.9.2018 13:00 Real Sociedad - Valencia CF
29.9.2018 16:15 FC Barcelona - Athletic Bilbao
30.9.2018 18:30 SD Eibar - Sevilla FC
30.9.2018 20:45 Real Madrid - Atlético Madrid
30.9.2018 12:00 SD Huesca - Girona FC
30.9.2018 16:15 Villarreal CF - Real Valladolid
1.10.2018 18:30 Levante UD - Deportivo Alavés
1.10.2018 20:45 Real Betis - CD Leganés

Zatímco většina zápasů začíná v 9. měsíci, poslední dva zápasy jsou v měsíci 10. Jelikož kolo začalo v 9. měsíci prvními zápasy, i zbytek zápasů tohoto kola se počítá do 9. měsíce.

Určení vítězů měsíce:

O vítězích tipovací souteže za daný měsíc určuje nejvyšší dosažený počet bodů. V případě, že na prvních pěti odměňovaných místech dojde mezi vícero hráči k dosažení stejného počtu bodů, rozhodne se o dalším rozřazení na základě počtu správně uhodnutých skóre zápasů v daném měsíci. Tj. pokud mají tři nejlepší hráči všichni třeba po 80 bodech, rozhodne počet dobře trefených přesných výsledků (ty, co se hodnotí za 5 bodů).

 

Pokud i přes toto pravidlo dojde ke shodě, že mají dva a více hráčů po použití tohoto pravidla shodný počet bodů, sečtou se za tato výherní místa částky a celková výsledná částka se vydělí počtem nárokujících hráčů. Tato suma se pak vyplatí na Tipsport účet každého z nich.

 

Příklad: Na 4. místě mají shodný počet bodů hráč Pepa a hráč Honza. Oba mají stejně bodů a podařilo se jim oběma přesně trefit výsledek u 5 zápasů. Není tedy takto možné určit, kdo z nich má nárok na 4. místo a kdo na 5. místo. V tomto případě tedy sečteme výhry za 4. a 5. místo, tj. 300 Netů + 100 Netů = 400 Netů. Těchto 400 Netů, které byly vyčleněny na obě výherní místa se rovným dílem rozloží mezi Pepu a Honzu. Každý z nich tedy dostane výhru 200 Netů.

Výhry

Společnost Tipsport vyplatí každému z vítězů výherní částku na jeho účet na stránkách Tipsport.cz (pro Českou Republiku) nebo Tipsport.sk (pro Slovensko) ve formě takzvaných Netů, a to do 10 pracovních dní od uveřejnění jmen měsíčních vítězů prostřednictvím článku na www.valenciacf.cz.

 

Pro české hráče platí, že 1 Net = 1 Kč. Nety stačí u sázkové kanceláře vsadit a pokud vyhrajete, připíše se vám na účet již výhra v korunách. Více informací o Netech naleznete ZDE.

 

Pro slovenské hráče platí, že 1 Net SK = 1 cent = 0,01 EUR. Nety stačí u sázkové kanceláře vsadit a pokud vyhrajete, připíše se vám na účet již výhra v eurách/centech. Více informací o Netech naleznete ZDE.

Rozdělení výher je následující:

Umístění Výhra v CZ Výhra v SK
1. místo 900 Netů (900 Kč) 3600 Netů (36 eur)
2. místo 700 Netů (700 Kč) 2800 Netů (28 eur)
3. místo 500 Netů (500 Kč) 2000 Netů (20 eur)
4. místo 300 Netů (300 Kč) 1200 Netů (12 eur)
5. místo 100 Netů (100 Kč) 400 Netů (4 eura)

Podmínky pro vyplacení výhry

Aby mohla být výhra vyplacena, musíme znát uživatelské jméno dotyčného hráče u kanceláře Tipsport. Za tímto účelem byly zřízeny ve všech uživatelských profilech položky „Uživatelské jméno u sázkové kanceláře Tipsport.cz“ a „Uživatelské jméno u sázkové kanceláře Tipsport.sk“ – dle krajiny uživatele.

 

Pokud již máte svůj profil na našem webu, stačí si po přihlášení na našem webu v horním menu zvolit „Uživatelské menu“ -> „Upravit profil“, nebo můžete přímo přes TENTO LINK. Pokud jste nově se registrujícím uživatelem, bude možnost vyplnění těchto polí již při registraci jako nepovinná položka.

 

Vaše Tipsport uživatelské jméno není ve vašem profilu veřejne viditelné. Vidět jej mohou pouze správcové webu ValenciaCF.cz.

 

V případě, že jste se stali jedním z vítězů tipovačky a vzniká Vám nárok na výhru, je potřeba mít v profilu uvedené své Tipsport uživatelské jméno, aby mohl dojít k proplacení výhry.

 

Po vyhlášení vítěze tipovačky formou článku na ValenciaCF.cz dáváme rezervu dva dny, abyste si své jméno případně doplnil/a do svého uživatelského profilu na našem webu. Pokud ani po uplynutí této lhůty nebudete mít svůj Tipsport účet vyplněn v profilu, Váš nárok na výhru v daném měsíci zaniká a místo vás vznikne na nárok dalšímu nejlepšímu hráči pod vámi, jenž má v profilu vyplněn svůj Tipsport účet. Pokud je již tento hráč pod vámi na výherní pozici, zaujme v pořadí Vaše místo a Váš nárok na výhru a naopak na jeho místo bude dosazen další hráč splňující podmínky.

 

Pokud ještě nevlastníte účet u Tipsport.cz, můžete si jej zdarma zřídit ZDE. Pro Slovensko pak u Tipsport.sk ZDE.

 

ValenciaCF.cz si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže upravit její podmínky nebo počet vyplácených výherních míst, či jejich částky.

DALŠÍ VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A PRAVIDLA

 • Soutež probíhá od prvního do posledního kola španělské La Ligy
 • Vždy se tipují přesné výsledky jednotlivých zápasů každého kola španělské La Ligy
 • Každý zápas je možné tipovat do jeho začátku (výkopu), a to zadáním a uložením tipů v sekci „Tipovačka“ v hlavním menu
 • Přepočet kola probíhá, když jsou známy všechny výsledky
 • Výsledky u fotbalových utkání se započítávají po základní hrací době, tj. bez prodloužení, penalt apod., není-li uvedeno jinak
 • Tipovačka ValenciaCF.cz je dostupná každé registrované osobě na webu www.valenciacf.cz
 • Jedna osoba může vlastnit pouze jeden uživatelský účet zapojený do tipovací souteže
 • Administrátor rozhoduje o regulérnosti soutěže. V případě podezření z neregulérního či nesportovního chování může administrátor bez bližšího upozornění uživatele z tipovací soutěže vyloučit a vymazat jeho účet
 • V případě, že uživatel přijde na chybu v tipovacím systému, která by například znamenala zvýhodnění některých hráčů, nebo možnost jakéhokoliv obcházení tipovacího systému, je povinen tuto skutečnost oznámit administrátorům webu prostřednictvím konktaktního formuláře na webu, nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud bude touto chybou vědomě ovlivňovat průběh soutěže, může být jeho účet vyřazen z tipovací soutěže
 • Portál ValenciaCF.cz si vyhrazuje právo vyloučit kteréhokoliv z uživatelů z tipovací soutěže v případě, že dojde k závažnému porušení soutěžních pravidel