The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.
Kdo jsme


Když jsme na začátku roku 2008 spouštěli web, tehdy ještě na adrese ValenciaCF.ic.cz, těšil nás každý nový návštěvník, každé další přečtení našeho článku a každý komentář pod články... A víte co? To se nezměnilo.

Už tehdy jsme si získali početnou řadu fanoušků, kteří jdou zde s námi prakticky od samého počátku a postupem času s růstem internetu jsme rostli i my a naše fanouškovská základna, jenž čítá stovky členů.

A kdo tedy jsme?

Jsme jediný dlouhodobě fungující fanouškovský web o fotbalovém klubu Valencia CF v Čechách a na Slovensku. Přinesli jsme vám už tisíce článků z dění okolo fotbalového klubu Valencia CF. Uspořádali jsme také několikero výjezdů na zápasy Netopýrů včetně autogramiád s hráči týmu, a rovněž i několikero fanouškovských srazů.

My jsme středobodem veškerého dění kolem Los Ché v našich krajinách. Našim cílem je pokračovat i nadále v rozvoji a v budování vztahů napříč naší komunitou a i nadále vás informovat o veškerém podstatném dění v klubu Valencia CF.

Nová éra

Po více než 10 letech a upadajícímu stavu našich webových stránek, přišel nový impuls. Přesně v době, kdy začíná sezóna, v níž klub oslaví 100 let od založení klubu. Přišli jsme s novou podobou webových stránek, jenž se také dočkaly několikero aktualizací a vylešení.

Ale hlavně – stali jsme se oficiálním fanklubem s názvem Penya Valencianista Checos y Eslovacos a každý z Česka i Slovenska, se nyní může stát také oficiálním registrovaným členem fanklubu.

Věříme, že je to jeden z dalších velkých kroků, který nám umožní posunout se dále a být ještě blíže našemu milovanému klubu. Jelikož je toto teprve začátek a fanklub je ještě takzvaně "v plenkách", budeme pracovat na tom, aby se rozvíjel a začal vyvíjet prospěšné aktivity pro celou naši komunitu.