The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Ruben Vezo bude hostovat v Levante

OFICIÁLNĚ: Ruben Vezo bude hostovat v Levante


Odpočítavadlo hodin do konce přestupového okna se pomalu blíží k nule. Všichni fotbaloví fanoušci očekávají nějaké přestupové bomby v posledních hodinách, zatímco fanoušci Netopýru čekají, jestli alespoň někdo posílí tým. Avšak věci se mají úplně jinak a Valencia hlásí další odchod.

V posledních dnech jsme sledovali zprávy ohledně Chicharita, který by mohl zamířit na Mestallu. Avšak najednou se objevilo oficiální vyjádření klubu o odchodu současného hráče Valencie. Jedná o oslabení v obraně. Pouze sporadický využívaný Ruben Vezo bude po celou jarní část sezony oblékat jiný dres.

Nebude muset cestovat daleko, jelikož se přesune k městskému rivalovi Levante. Jedná se o neočekávaný tah, jelikož Vezo je sice střední obránce, ale také může hrát na pravé straně obrany. Trenér Valencie Marcelino Toral má nyní na soupisce pouze jednoho pravého obránce, a to Cristiana Picciniho. Jako nejpravděpodobnější dvojka na pravé straně obrany je nyní Daniel Wass.

Do konce přestupového období se Los Che kromě útočníka snaží také najít nového stopéra, jelikož tým už dříve v lednu opustil Jeison Murillo, který zamířil stejně jako Vezo na půl sezonní hostování, ale do jiného týmu. V tento moment Valencia tedy disponuje pouze se šesti obránci. Pravý obránce Piccini, stopeři Garay, Paulista a Diakhaby a levý obránci Lato a Gaya.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.