The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Hugo Duro: „Okrem gólov som veľmi spokojný s prácou“

Hugo Duro: „Okrem gólov som veľmi spokojný s prácou“


Hugo Duro otvoril duel proti Cádizu a španielsky útočník si tak pripísal už svoj ôsmy gól v tejto sezóne. Ofenzívny futbalista Valencie zhodnotil priebeh duelu proti andalúzskemu celku a výkon svojho tímu.

Hra:

Bolo to dobré víťazstvo a návrat do LaLigy po reprezentačnej prestávke. Bolo to dôležité, pretože proti Cádizu sa hrá vždy veľmi ťažko, ale náš tím hral veľmi dobre. Som za to veľmi šťastný.

Triumf:

Musíme takto pokračovať. Január práve začal a je to komplikovaný mesiac s množstvom zápasov a nedalo sa začať lepším spôsobom. Cádiz vie, o čo hrá, ale náš tím sa dobre prispôsobil tomu, čo naša hra potrebovala. Najmä v druhom polčase sme boli celkom dobrí a gólom Diega nám otvorili priestor a k tomu sme dobre bránili.

Individuálny výkon:

Okrem gólov som veľmi spokojný s prácou. Pomáham tímu a som šťastný. Baraja mi dodáva sebavedomie, ktoré som potreboval po pre mňa ťažkom roku. Je čas v tomto pokračovať.

Objektívnosť:

Nepozeráme sa na nič, ani na zostup, ani na Európu. Pozeráme sa na zápas proti RC Celte. Pre mňa to bude celkom špeciálne, takže sa sústredime na zápas, pretože ho to budeme brať zápas po zápase.

Mestalla:

Nie je nič lepšie ako Mestalla. Veľmi sa teším na zápas proti RC Celte a Copa del Rey. Pôjdeme do toho, až kým už nebudeme vládať.

  • Jenom škoda že Hugo nekope penalty *3* Za předpokladu že by je všechny proměnil jako Pepelu, tak by teď měl na kontě 12 zářezů *37* Škoda zároveň díky, vždy tady byl Parejo nebo Soler a ted Pepelu, kteří mají skvělou kopací techniku a o penalty je postaráno *35* Akorát mě mrzí že nikdy nebudeme mít 20+ golů útočníka, bez penalt to jde těžce. *34*