The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Hugo Guillamón: „V druhom polčase sme sa ujali vedenia a vedeli sme ako si udržať výsledok“

Hugo Guillamón: „V druhom polčase sme sa ujali vedenia a vedeli sme ako si udržať výsledok“


Hugo Guillamón poskytol po zápase proti Cádizu krátku analýzu, v ktorej neskrýval radosť z veľmi dobrého výsledku, ktorému predchádza neustála práca.

Priebeh duelu:

Bolo to veľmi dôležité víťazstvo. Vedeli sme, že to bude ťažký zápas. Hrali doma a naozaj potrebovali získať tri body, ale náš tím vynaložil veľké úsilie, najmä v prvom polčase odolal ich náporu. V druhom polčase sme sa ujali vedenia a vedeli sme ako si udržať výsledok. Hrali sme hru, ktorú sme potrebovali a hrali sme veľa v priestoroch, kde sme dosiahli naše víťazstvo.

Výhra mimo domova:

To je náš cieľ. Udržovať túto úroveň ako na Mestalli, tak aj mimo nej. Urobili sme veľmi veľký krok vpred. Tieto dve po sebe idúce víťazstvá vonku posilňujú našu obetavú prácu, ktorú sme odviedli a teraz v tom musíme pokračovať.

Druhá polovica sezóny:

Máme 29 bodov a musíme pokračovať, pretože zostáva ešte veľa zápasov a musíme sa sústrediť na to, aby sme to robili krok za krokom, dávali zo seba to najlepšie v každom tréningu a zápase a odtiaľ sa uvidí, kde náš tím skončí.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.