José Bordalás: „To je to, čo chcú fanúšikovia Valencia CF vidieť a my ich chceme vidieť všetkých“

José Bordalás predsadol na pozápasovú tlačovú konferenciu, na ktorej zhodnotil výkon svojho tímu. Valencia CF zvíťazila na Mestalli nad Villarrealom CF v pomere 2:0 a tým pádom Netopiere ukončili sedemzápasovú sériu bez víťazstva. Naopak, Žltá ponorka predlžuje agóniu bez výhru už na päť duelov za sebou.

Víťazstvo:

Som veľmi šťastný a šťastný bez ohľadu na výsledok. Najmä kvôli správaniu tímu. To je to, čo chcú fanúšikovia Valencia CF vidieť a my ich chceme vidieť všetkých. Ďakujem chlapcom, ktorí sa správali príkladne a taktiež fanúšikom.

Emeryho poznámky:

Nehodnotím zvyčajne slová kolegov. O Unaiovi mám dobrú mienku a je to skvelý tréner. Všimol som si, že za každým, keď sme prešli stredom poľa, tak sme boli faulovaní. Každý z nás vidí hru z iného pohľadu. Rozhodca bol senzačný. Ak sa čas premárnil, tak videli sme, že pridal deväť minút. Taký je futbal.

Čisté konto:

Bolo dôležité zastaviť inkasovanie, pri ktorých sme počas zápasov trpeli. Ak inkasujete góly, tak je potom ťažké vyhrať. Tím hral dobre a okrem zákroku od Jaspera, tak sme im nedali veľa možnosti ku skórovaniu. Okrem výsledku bolo dôležité udržať si čisté konto.

Vynútené striedania:

Račić utrpel v 2. minúte veľkú ranu a nedokázal sa udržať. Thierry hral s určitým nepohodlím. Chcel hrať aj trochu s problémom, ale sme optimistickí. Paulista mal určité nepohodlie v oblasti hamstringu a budú musieť byť vykonať testy.

Plány na neskôr:

Každý zápas je iný. Vždy pripravujeme zápasy mysliac na seba a snažíme sa prerušiť cnosti súpera.

Hugo Guillamón:

Mal pokoj a rozvahu, aby vyšiel s loptou dopredu. Bol na vrchole a predviedol skvelý zápas. Strelil prvý svoj gól. Rastie, ale musí sa ešte zlepšovať, avšak odohral skvelý zápas.