José Bordalás: „Sme druhým najhorším inkasujúcim tímom v lige a ak na to nezareagujeme, tak nemôžeme na nič ašpirovať“

José Bordalás včera predsadol na tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutočnila po ligovom zápase Realu Madridu proti Valencii CF. Tréner hostí zhodnotil výkon svojho mužstva, s ktorým istotne nebol spokojný. Okrem iného sa kormidelník Netopierov zmienil aj ku spornému momentu pri konci prvého polčasu v prospech madridského celku.

Penalta Casemira:

V hre som to jasne nevidel. V prestávke som videl, že to penalta nebola. Neexistuje. Chápem, že rozhodca si to môže vyložiť inak, ale VAR na niečo má a musí to napraviť. Alderete vyhrá akciu, Casemiro ho zasiahne a nechá sa padnúť.

Klub protestuje proti trestu:

Už som sa vyjadril k penaltovej situácii. Nebola. Nie je to ospravedlnenie toho, čo sme predviedli v druhom polčase. Druhý gól bol pre nás veľmi jednoduchý. Vstúpili až do malého priestoru s mnohými hráčmi. Prehrali sme ráznym spôsobom. Nesmieme odvádzať náš výkon od zápasu s Realom, ale dali sme do toho veľa úsilia a nie som spokojný.

Prestupy

Tím má potreby a vidíme to v každom zápase. Budeme si dôverovať. Dúfajme, že tieto potreby, ktoré tím má, tak prídu.

Tweet Valencie CF:

Nebudem sa vyjadrovať a rešpektujem názory môjho klubu a každého. Nemôžeme hovoriť o krádeži. Nechápem, čo sa stane, keď máme VAR, ale bolo jasné, že nemáme.

Obranné zlyhanie:

Opakujem to ešte raz. S týmto počtom gólov je to nemožné. Sme druhým najhorším inkasujúcim tímom v lige a ak na to nezareagujeme, tak nemôžeme na nič ašpirovať. Pracujeme na tom, ale robíme chyby v rozhodovaní. Neexistujúca penalta bola zapríčinená dvoma prehrami a tretia rovnako. Ak nevieme byť inteligentní a robiť dobré rozhodnutia v rizikových oblastiach, tak to nenapravíme. Realita je taká, že máme 32 gólov a vždy keď hráme proti mužstvu z hornej časti tabuľky, tak nám dávajú góly ako po masle. Ja som prvý zodpovedný za problémy v defenzíve a maximálne zodpovedám za trénerský štáb. Nechystám sa vyhovárať. Bohužiaľ, ale realita tímu je takáto.

Koba Koindredi:

Za stavu 3:1 sme potrebovali útočníka. Hugo a Wass tomu dobre rozumeli a Koba mal ťažké momenty. Bolo to taktické rozhodnutie a môže sa to stať. Ak si myslím, že neprispel alebo urobil chyby, tak potom musíme prijať rozhodnutia. Je mladý a určite bude mať viac príležitostí.