The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Pablo Aimar: Zápasy Ligy mistrů na Mestalle jsou nezapomenutelné

Pablo Aimar: Zápasy Ligy mistrů na Mestalle jsou nezapomenutelné


Sportovní areál v Paterně byl během uplynulého týdne svědkem krásného a emocionálního setkání přátel a bývalých hráčů valencijského fotbalového klubu. Důvodem setkání byla přítomnost Pabla Aimara, který do Paterny zavítal, aby sledoval přátelské utkání VCF Mestalla proti CD Castellon na Estadio Antonio Puchades.

V rozhovoru pro oficiální klubovou televizi Pablo Aimar uznal, že se cítí znovu jako doma: „Byly to skvělé roky tady ve Valencii, a když všude okolo vidím fotografie těch úžasných okamžiků, které jsme spolu zažili, tak jsou to ty nejlepší vzpomínky. Navíc mám dvě děti, které se zde narodily, takže návraty do Valencie jsou mi vždycky milé. Vzpomínám i na důležité zápasy Ligy mistrů, které jsem za Valencii na Mestalle odehrál. To jsou nezapomenutelné chvíle a já vím, že Valencia se vždy snaží poskládat kádr tak, aby mohla tyto okamžiky znovu prožívat. A já věřím, že dříve nebo později přijdou.“

Pablo Aimar do Paterny zamířil společně s Lionelem Scalonim, se kterým vedou argentinské reprezentační výběry do sedmnácti a do dvaceti let. Dle posledních zpráv se jejich působnost rozšíří i na reprezentační áčko, kde dočasně nahradí po neúspěšném světovém šampionátu odvolaného Jorgeho Sampaoliho. S reprezentačním výběrem U20 Aimar a Scaloni právě bojují ve Španělsku na Torneo COTIF. Bývalý Netopýr si tak nemohl nechat ujít příležitost pozdravit se se svými spoluhráči z úspěšných let. V Paterně se tedy při výjimečném setkání sešlo šest bývalých Netopýrů, kteří s východošpanělským klubem dosáhli na mnoho významných trofejí. Po boku Pabla Aimara se ukázali Miguel Angel Angulo, Vicente Rodriguez, Juan Sanchez, Miguel Angel Ferrer známý jako Mista a Jorge Lopez.

Šest mužů milovaných fanoušky. Všichni určitou částí přispěli k jedněm z nejslavnějších časů Valencie, během kterých rozdávali fanouškům na Mestalle mnoho radosti. Stačí se podívat jen na jejich základní statistiky. Dohromady odehráli za Los Che téměř 1700 utkání a společně se mohou pyšnit 27 tituly. Angulo za Netopýry odehrál 500 zápasů a získal s nimi 7 titulů, Vicente navlékl dres Valencie ve 400 zápasech a s východošpanělským klubem získal 5 titulů, Sanchez má v kariéře zapsáno 266 valencijských zápasů a 4 valencijské tituly, Aimar za Netopýry odehrál 238 zápasů a získal s nimi 4 tituly, Mista má na kontě 224 utkání za Los Che a 4 tituly z této části kariéry, no a konečně Jorge Lopez navlékl valencijský dres v 67 zápasech, kterými přispěl k 3 titulům v klubové historii.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.