The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Ferran a Jaume k utkání proti Alcoyanu

Ferran a Jaume k utkání proti Alcoyanu


Valencia včera večer v přátelském utkání zvítězila na hřišti Alcoyana 3:0. Po zápase pak byli novináři vyzpovídáni valencijští hráči Ferran Torres a Jaume Domenech. Oba na sebe v utkání upozornili, když Ferran vstřelil poslední gól střetnutí, zatímco Jaume udržel čisté konto.

Ferran: Vždy musíme jít za vítězstvím

Těžko říct, nakolik toto víceméně bezvýznamné střetnutí udrží v paměti fanoušci Los Che, ale najde se hned několik Netopýrů, kteří budou na včerejší večer rádi vzpomínat. Jedním z nich je bezpochyby i Ferran Torres, který vstřelil svůj první gól za áčko Valencie. „Vždy je hezké, když se člověku podaří vstřelit gól. Obzvlášť, když se jedná o první gól za Valencii. Gól byl povedený a hlavně mu předcházela povedená souhra se Santi Minou,“ neopomněl jeden z nejmladších Netopýrů vyzdvihnout i přínos svého spoluhráče při gólové akci.

Přátelské utkání proti Alcoyanu Valencii umožnilo dosáhnout na první vítězství v sezóně, což je dle Ferrana vždy dobré, i když se nejedná o soutěžní klání: „Zápas nám pomohl znovu si připomenout zápasové tempo a touhu po vítězství. Vyhrát, vyhrát a vyhrát. Musíme vždy jít za vítězstvím, i když se jedná jen o přátelský zápas.“

Ferran v sezóně nastoupil poprvé teprve v derby proti Levante a hned se prezentoval vcelku povedeným výkonem, který potvrdil i proti Alcoyanu. „Jsem v dobré formě, za což jsem šťastný. Ale musím dál pracovat, abych se dostal na nejvyšší možnou úroveň. Věřím, že se k ní blížím,“ řekl mladý odchovanec Los Che, o kterého měl mít před časem zájem Real Sociedad, ale Valencia přesun svého talentu odmítla.

Nakonec však Ferran zdůraznil, že vítězství proti Alcoyanu pro vývoj sezóny nic neznamená. Tým z Mestally se musí soustředit především na další ligové utkání, jimž bude po reprezentační pouze domácí zápas proti Betisu Sevilla. „Teď musíme pokračovat v práci, protože za týden nás čeká Betis,“ uzavřel rozhovor valencijský odchovanec, který na včerejší večer jistě nikdy nezapomene.

Ferran Torres ale nebyl jediným hráčem, který si včera proti Alcoyanu odbyl nějakou premiéru. Kevin Gameiro vstřelil svůj první gól za Valencii po příchodu z Atletica Madrid, zatímco trio Guillem, Miki a Pascual debutovalo v prvním týmu Los Che.

Jaume: Byl to povedený zápas, ale důležitý je Betis

Valencia včera proti třetiligovému soupeři udržela čisté konto, což jistě potěšilo Jaume Domenecha, který ve valencijské svatyni strávil celé utkání. Není divu, že si jeden z valencijských kapitánů výkon týmu pochvaloval: „Myslím, že jsme odehráli velmi povedený zápas, protože v defenzivě jsme toho soupeři dovolili jen velmi málo, zatímco jsme si sami vytvořili celou řadu příležitostí. Tento přátelský zápas nám hodně dal, protože jsme k němu se vší odpovědností přistoupili jako k zápasům ligovým.“

Především absence chyb v obraně je pozitivním zjištěním, neboť trenér Marcelino na jejich odstraňování se svými svěřenci neustále pracuje. „Marcelino ale chce nejen zlepšení v obranné práci, ale i v ofenzívě. Tvrdě pracujeme na tom, abychom získali všechny body v utkání s Betisem příští týden, protože to je to co chceme,“ řekl Jaume, který tak stejně jako Ferran připomněl důležitost nejbližšího ligového střetnutí.

Jaume se v základní sestavě Los Che objevil poprvé v sezóně, v lize dosud plnou porci minut odchytal Neto, který je nyní s národním týmem Brazílie. V posledním utkání s Levante však Neto nepůsobil zrovna nejjistěji. Může tak Jaumeho včerejší nasazení na celý zápas znamenat, že ho Marcelino chystá i pro ligový start? „To je na rozhodnutí trenéra, kdo bude v jakém utkání hrát. Já jsem vždy na sto procent připraven pro případ, že by se Marcelino rozhodl pro mě,“ uzavřel rozhovor Jaume Domenech.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.