The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Hráči na protest mlčí a nemluví před médii

Hráči na protest mlčí a nemluví před médii


Hráči Valencie zvolili nenásilný způsob protestu proti odvolání trenéra Marcelina. Neúčastní se žádných tiskových konferencí a rozhovorů.

Hráči pod odvolání Marcelina informovali klub ohledně tohoto protestu, kterému nezbylo, než předat tuto informaci La Lize, od níž očekává nějaký disciplinární postih. Dle pravidel La Ligy totiž vždy v mix zóně musí být někdo z hráčů přítomen pro zápasové rozhovory s novináři. Rovněž musí být k dispozici i pro televizní kanály vlastnící vysílací práva.

To se však dle očekávání v sobotním zápase Valencie proti Barceloně nestalo. Hráči se rovněž chtějí vyvarovat rozebírání situace s médii a následného přilévání oleje do ohně.

Dnes hráči nechali o samotě na předzápasové tiskové konferenci i svého nového kouče Alberta Celadese, jenž tak podstoupil předzápasový rozhovor bez jakéhokoliv doprovodu, což rovněž ze strany UEFA nezůstane bez postihu, vzhledem k tomu, že i tato soutěž má svá komunikační pravidla.

Novináři se proto dnes večer zeptali Celadese napřímo, jaký je jeho názor na rozhodnutí hráčů nemluvit, na což odpověděl: „Není to ideální situace, ale tak to je. K opatření přijatému hráči nemám co víc říct.“

Zdá se ale, že na týmu se vyhazov kouče Marcelina podepsal ještě více a přesahuje i smluvený „protest“. Jak informoval deník Super Deporte, „v kabině to nyní vypadá jako na hřbitově.“

Cesta týmu Valencie o víkendu zpátky z Camp Nou prý byla jedno velké ticho a stejně znepokojivě probíhal i nedělní trénink týmu.

Ačkoliv nelze ze vzniklé situace obviňovat Celadese, je právě on tím, který musí najít cestu k tomu, aby pozvedl zlomenou psychiku svých hráčů a ukázal jim možné světlo na konci tunelu. V tuto chvíli to ale vypadá bezradně.

 • Tohle absolutne nicemu nepomuze, akorat to atmosferu jeste zhorsi a poskodi to jeste vic jmeno Valencie

 • Dobře dělaj, ještě bych přitvrdil, tahle sezona je tak či tak v háji, tak ať alespoň všichni vidí, co se u nás děje.

 • V odpovědi na: PitaSt

  Proboha proč by měla byt sezona v haji? Ještě v lednu/únoru byl Marcelino na odstřel kvuli hrozné hře a špatnému postavení v tabulce, kde to rozhodně nevypadalo žebysme mohli neco uhrát. Teď sou odehrané 4 zápasy a ty už odepisuješ sezonu

 • V odpovědi na: JEFFINHO

  Pokud si dobře pamatuju, tak kvuli hrozné hře rozhodně ne, téměř každýho jsme přehrávali, bylo to hlavně kvůli těm remizam…Hráči jsou teď nespokojený a nespokojenej hráč ti nikdy nebude hrát tak jak by mohl. Ani kdyby jsme byli Barcelona, tak pokud budou hráči nespokojený v týmu, tak dobrou sezonu mít prostě nebudou. Taky už jsem něco odpokopal (samozřejmě na úplně jiný úrovni, ale určitý zakonitosti platěj globalně). Když seš spokojenej, baví tě hrát, máš dobrou partu kolem sebe, dobrýho trenéra, spolu se zlepšujete a jdete společně zápas od zápasu za výhrou. Když ti, ale cokoliv z toho najednou jen tak bez pořádýho vysvětlení vemou, tak seš nasranej, podvedenej a ať chceš nebo ne, tak už tě to tolik nebaví jako dřív a nechceš a ani nemůžeš na hřišti odevzdat to co předtím. Vím, že fotbalisti jsou profíci a nad tohle všechno by se měli povznýst, ale jsou pořád jenom lidi a v reálným světě to takhle nefunguje. Proto jsem v podstatě sezonu odepsal. Fandit budu samozřejmě dál a hrozně rád bych se mýlil, ale něco mi říká, že letos to opravdu bude bída a návrat o 4 roky nazpátek.

 • Až mi ho je líto, jak tam sedí tak opuštěně *34* Ovšem pokud to má symbolizovat jeho postavení v týmu, tzn. osamocený trenér a hráči kdesi daleko od něho, tak je to tuplem špatné a v tom případě to odepisování sezóny ani nemusí být předčasné. V minulé sezóně se několik měsíců opravdu výsledkově nedařilo, ale z rozhovorů a zpráv v médiích člověk tak nějak cítil, že ten tým drží pořád při sobě. To teďka nevím, co si myslet. Tým je naštvaný? Nebo úplně letargický? *3*

 • V odpovědi na: ruty

  V kabíne musí byť aktuálne neskutočný hnev a znechutenie. Marcelino sa po každom zlom zápase zastal svojich hráčov a naopak, keď sa uvažovalo o odvolaní Marcelina, tak hráči ho podržali a stáli za ním. Takúto súdržnosť v kabíne chce mať každý klub a vôbec to nie je samozrejmosťou. (Stačí sa pozrieť na viaceré veľkokluby, kde si samotní spoluhráči navzájom nedoprajú základnú zostavu alebo majú nezhody s trénerom pri striedaniach).

  A keď sa už zdalo, že sme sa výsledkovo chytili a prišli konečne nejaké úspechy po dlhých rokoch čakania, tak ten jebo singapúrsky sa takto nechutne zbaví Marcelina... Normálne ho vykopol ako špinavého potkana čo je na tom celé to najhoršie.

  Celades to síce namá jednoduché, ale môže si za to aj sám.Prevziať úlohu trénera po tom všetkom čo sa tam udialo chce mať silný žalúdok...

 • Nedivím se jim. Toto byl na ně podraz nejhoršího kalibru. Naslibují ti určitou vizi, trenéra a koncepci. Ty to podepíšeš a hned po přestupovém období všechno sejmou kvůli finančním machinacím dvou šmejdů. Každý zaměstnanec by se sbalil a šel jinam. Oni nemůžou. Nakonec stejně budou muset zabrat, aby si nezkazili jméno a mohli při příštím přestupáku okamžitě prchnout z této mafiánské organizace. Neřeším teď hru pod Marcelinem, taky se mi nelíbila. Hráči se právem musí cítit podraženi a nikdy už jim nebudou důvěřovat. Takový tým nikdy nic nevyhraje.

 • Gesto směrem k Marcelinovi jako vyjádření podpory a nespokojenosti s nesmyslným odvoláním to je sice hezký, ale v současný situaci to ničemu nijak nemůže pomoct, spíš naopak ještě víc uškodit. Situace je taková, jaká je a můžeme se z toho dostat jedině tím, že kabina nového trenéra přijme a dá mu šanci. Celades za současnou situaci nemůže, on se ze svý vůle určitě na to místo necpal (Pokud ano, tak jsem naivní a snažím se situaci nevidět až tak černě). Ať už je majitel sebevětší idiot, kterej fotbalu rozumí asi jako já zahrádkářství a chová se jako loutka a vlezdoprdelka Mendese, tak pořád hráči nosí dres s netopýrem na prsou a hájí především dobré jméno Valencie, nikoliv Lima. Teď je potřeba se co nejvíce semknout a zabrat, ať nám neujede definitivně vlak a nebudeme muset odepsat sezonu hned v jejím začátku. Ačkoliv to nyní vypadá, že jsme totálně v rozkladu, tak nepřestávám věřit v lepší zítřky. AMUNT VALENCIA!

 • Aj tak si myslím že my fanúškovia Vale sme najodolnejší na svete *19* , tolko šmejdou v pozícii šefamúmajitela klubu sa vystriedalo a chcelo len poojebávať klub, jú už neviem čo ešte môžme očakávať.
  Človek by povedal že je Valencia slovenský klub, lebo len u nás to takto chodí s korupciou a ojebami a všeličo tomu podobné *38*
  Rozhodne zvolili hráči dobrú formu nesúhlasu, uvidí sa na ihrisku či chcú hrať za klub alebo proti Limovy .