The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Kluby krouží okolo Kangin Lea

Kluby krouží okolo Kangin Lea


Kangin Lee začal trénovat se svými spoluhráči před začátkem nové sezóny a v následujících dnech a týdnech bude čekat na to, jak se jeho budoucnost bude dále vyvíjet. Začaly se objevovat nové nabídky a není vůbec jisté, jestli Lee zůstane na Mestalle pro příští sezónu.

Teprve osmnáctiletý hráč se předvedl parádně na nedávném světovém šampionátě hráčů do 20 let, kde se svým národním týmem dokráčel až do finále. Nakonec se jim nepodařilo porazit Ukrajinu, a tak Jihokorejci získali stříbrné medaile. Nabídky se začaly rychle objevovat. Mezi nimi už nyní je několik španělských týmů, které nabízí možnost hostování.

Valencia se svého mladého klenotu nebude chtít lehce vzdávat, ale zatím to nevypadá, že Kangin bude dostávat hodně herních příležitostí, jelikož oba kraje zálohy jsou solidně obsazené. Možná je pro hostování nyní ideální čas a Kangin by se nemusel ani stěhovat daleko, jelikož zájem projevilo Levante.

Dalšími zájemci jsou papírově slabší týmy jako Granada či Osasuna, kde by se Kangin mohl stát důležitým hráčem týmu a posunout svoji fotbalovou karieru na další level. Oba týmy právě postoupily do nevyšší španělské soutěže a hledají nové posily. Dalším zájemcem je Espanyol Barcelona, který určitě můžeme považovat za stabilního účastníka La Ligy.

Nabídky nezůstávají pouze u hostování, ale ozývají se i kluby, které by volily rovnou trvalý přestup. Zájem o trvalý přestup má Ajax Amsterdam, který je známý pro svojí výbornou akademii a hojně využívá mladé fotbalisty. Mimo jiné Ajax je i nedávným účastníkem semifinále Ligy mistrů, což klubu přidalo nejen na prestiži, ale také nové finanční prostředky. Zatím ještě není známo, že by byly předloženy oficiální nabídky.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.