Další výhra. Valencia porazila Bílý Balet!

Valencia si dokázala po Seville poradit i s Realem Madrid. Netopýři díky brance Guedese vedli od 35. minuty 1:0. Dobrý výkon Netopýrů podtrhnul brankou na konečných 2:0 před koncem zápasu Garay, ale v posledních sekundách uzavřel skóre brankou na 2:1 Benzema.

Úvod zápasu nic velkého nepřinesl. Pouze pár nepřesných centrů Realu do vápna Valencie, a to především po špatných rozehrávkách Netopýrů.

Velkou šanci totálně zazdil v 19. minutě Rodrigo, když při rychlém útoku vyslal Gameiro přihrávkou do vápna do šance Rodriga, jenž ale místo střely přihrával patičkou za sebe do míst, kde nikdo nebyl. Odevzdal tak míč soupeře.

Ve 22. minutě vyslal Toni Kroos technickou střelu zpoza velkého vápna do horního rohu Netovy branky. Jenže střele chyběla razance, a tak si s ní Neto bez větších problémů poradil.

Na první střelu si domácí počkali až do 35. minuty, ale stála za to! Po rohovém kopu se míč odrazil na Guedese, jenž si dal narážečku se Solerem, který mu skulinkou do vápna vrátil míč a Guedes technickou střelou do dolního rohu nedal Keyloru Navasovi šanci – Valencia šla do vedení 1:0!

Už o minutu později domácí hrozili znovu. Tentokrát Soler z pravé strany vápna centroval na zadní tyč, kde ale Gameiro hlavičkoval mimo branku.

Ve 38. minutě se odražený centr dostal před velké vápno na volného Kondobiu, který vyspustil dělovku, jenž však skončila nad hostující brankou. O chvíli později se ke střele zpoza vápna dostal také Rodrigo, ale jeho pokusu chyběly decimetry!

Ve 41. minutě se pokusil Parejovu ztrátu míče potrestat Marcelo, který si míč potáhnul do prostoru před pokutovým územím, ale následně přestřelil branku.

V 53. minutě spálil obrovskou šnaci při protiútoku Soler, který šel téměř sám na Keylora Navase, ale ten jeho střelz zvlízka vychytal. Po následném rohovém kopu hlavičkoval jen těsně vedle dolního rohu branky Kondogbia.

Na druhé straně o dvě minuty později pálil z hranice vápna Marcelo, avšak přímo do rukavic Neta.

Pár minut byl klid a pak při protiútoku Rodrigo naběhl s míčem do vápna, potáhnul si míč do volného prostoru a vypálil jen těsně vedle vzdálenější tyče.

Netopýři si první střídání vybrali na konci 72. minuty. Jako již tradičně byl stažen ze hry Guedes a nahrazen byl Čeryševem.

Další ze zpackaných protiútokuů předvedli domácí v 74. minutě při přečíslení 4 na 2. Na jeho konci byl Rodrigo, jenže ten místo střely míč ve vápně zaseknul a pak jej přiklepl Solerovi, jenže ten neměl dobrou pozici a rovnou patičkou prodloužil na Gameira, který byl v ofsajdu a navíc jeho střelu zachytil Navas.

Celkem blízko vyrovnání byl v 79. minutě Ramos, který dostal do vápna Valencie centr od Isca, jenž ale zpracoval h lavičku, která těsně minula branku.

Zatímco soupeř už měl využita všechna tři střídání, Valencia v 80. minutě využila své druhé střídání. Ferran Torres přišel na plac jako náhrada za Carlose Solera.

Valencia si nakonec pojistila vedení na konci 83. minuty, kdy centrem z rohového kopu našel Parejo voného Garaye, který poslal míč hlavou k tyči a navýšil vedení Valencie na 2:0.

V 85. minutě šel ze hry Gameiro a coby poslední střídající se objevil na place Santi Mina.

Valencia si zbytečně pokazila výsledek v 93. minutě, když nikdo nehlídal Benzemu při rohovém kopu a útočník Realu Madrid měl dost místa hlavičkou snížit na konečných 2:1.

Neto 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Wass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Garay 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Diakhaby 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Gayá 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Soler 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Kondogbia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Parejo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Guedes 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Gameiro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Rodrigo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Čeryšev 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (5 hlasů)
Ferran 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)
Mina 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (4 hlasů)

• Kdo by to byl v lednu řekl, že v dubnu budeme ve hře o dva poháry a budeme ztrácet bod na LM :) Jsem rád, že Marcelino našel zastání u vedení!