The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Nastoupí Maxi Gomez proti svým nedávným spoluhráčům?

Nastoupí Maxi Gomez proti svým nedávným spoluhráčům?


Vstoupit vítězně do nové sezony se Valencii nakonec nepodařilo. Obdržená branka v dlouhém nastavení nakonec znamenala remízu. Nyní Netopýři se utkají se Celtou Vigo a mohlo by se jednat o zajímavý zápas i z důvodu, že v létě mezi těmito kluby se uskutečnil velký obchod. Druhé kolo La Ligy pro Valenci začne v sobotu od 21:00.

Z valencijského tábora

Obdržená branka v poslední minutě hodně zamrzela. Navíc když byla obdržená z penaltového kopu, poté co Coquelin zahrál smolně rukou, když vyskočil ve zdi. Kvůli tomu navíc obdržel druhou žlutou kartu, a proto se v sobotním utkání určitě neobjeví. Další značnou ztrátou, o které jsme vás včera informovali je zranění Carlose Soler, který si během tréninku poranil kotník. Zranění je také nahlášeno u Alvara Medrana, ale s ním Marcelino pro letošek asi moc nepočítá. Abychom nezůstali pouze u negativních zpráv, tak dobrou zprávou je, že na hřiště znovu můžou nastoupit dva klíčový hráči Valencie.  Kapitán Dani Parejo a levý obránce Jose Gaya si už svoje tresty odpykali.

Po prvním kole nám ligová tabulka toho ještě moc neřekne. Spíše bude zajímavé, jestli Maxi Gomez nastoupí proti svému bývalému klubu. V prvním utkání totiž v útoku hrál Rodrigo s Gameirem a Maxi Gomez zůstal pouze na lavičce. Takže se nechá předpokládat, že Marcelino bude svoje útočníky střídat. Pokud Maxi Gomez nastoupí v sobotu na stadionu Balaídos, bude zajímavé sledovat reakci domácích fanoušků.

Už je známo, jakou sestavil soupisku Marcelino pro sobotní utkání. Brankáři – Domenech, Cillessen. Obránci – Piccini, Wass, Diakhaby, Garay, Paulista, Costa, Gaya. Záložníci – Parejo, Kondogbia, Ferran, Gudedes, Cheryshev, Kang In. Útočníci – Gameiro, Gomez, Rodrigo.

Z tábora soupeře

Celta Vigo v prvním kole potkala slavný Real Madrid. Pod vedením Zidaneho vstoupil Bilý balet do nové sezony vítězstvím. Za stavu 0:1 pro hostující Real byl vyloučen jejich hráč Luka Modrič. Sice Celta Vigo dostala možnost hrát proti oslabenému soupeři, ale místo otočení zápasu, se rozdíl stále prohluboval. Nakonec brankář Ruben Blanco obdržel další dva góly. V nastaveném čase se podařilo nakonec skórovat i domácím. Losada snížil stav utkání na konečných 1:3.

Během léta kromě obchodu s Valencií došlo, ještě k jednomu většímu přestupu. Celta Vigo získala od Barcelony Denise Suareze, o kterého delší dobu také usilovala právě Valencie. Přestup vyšel celkem na 13 milionů eur a nový hráč odehrál hned celé první ligové utkání. Santi Mina se v prvním ligovém utkání neobjevil, protože se zhruba před dvěma týdny zranil a zatím to nevypadá, že bude v sobotu připravený nastoupit. Objevit by se mohl Jorge Saenz, který zatím s Valencií má spojenou jenom velmi krátkou historii a nyní je na hostování v Celtě.

Vzájemné zápasy

Za dobu působení trenéra Marcelina na trenérské lavici Valencie nedokázala Celta Vigo jeho svěřence porazit. V posledních čtyřech utkáních dvakrát zvítězilo Los Che a dvakrát utkání skončila remízou. V úplně posledním vzájemném utkání, které se konalo v lednu tohoto roku zvítězila Valencia na Balaidosu 1:2. Netopýři dokázali obrátit vývoj utkání a góly Torrese a Rodriga v druhém poločase zajistily výhru a tři body.

Základní informace

Celta Vigo – Valencia CF; La Liga 2019/2020 – 2. kolo; sobota 24. srpna 2019 ve 21:00

Předpokládané sestavy

Celta Vigo: Blanco, Olaza, Aruajo, Cotas, Kevin, Suarez, Beltran, Lobotka, Mendez, Fernandez, Aspas

Valencia CF: Cillessen, Gaya, Garay, Gabriel, Wass, Guedes, Parejo, Kondogiba, Ferran, Rodrigo, Gameiro

Více informací a novinek z La Ligy najdete na www.spanelskyfotbal.cz

Zápas budete moci sledovat formou textového přenosu na www.onlajny.com

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.