The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Cheryshev: Světový šampionát mi dodal hodně sebedůvěry, z které nyní bude profitovat Valencia

Cheryshev: Světový šampionát mi dodal hodně sebedůvěry, z které nyní bude profitovat Valencia


Valencia byla v posledních dnech velmi aktivní na přestupovém trhu, po dvou útočnících na Mestallu zamířila i posila na levý kraj záložní řady. Staronovým Netopýrem je Denis Cheryshev, který se již podrobil prvnímu rozhovoru po svém návratu k Los Che.

První působení Cherysheva na Mestalle bylo celkem krátké, neboť ho na jaře roku 2016 ukončilo vážné zranění, ale i za pár zápasů dokázal Rus zanechat výraznou stopu a zapsal se do paměti fanoušků. Když se nyní objevila možnost návratu na Mestallu, tak neváhal. „Pro mě je to obrovská příležitost. Jsem velmi šťastný a vděčný klubu a především pak trenérovi, který mi věří. Těším se, až začnu pracovat se svými novými spoluhráči,“ řekl Cheryshev pro oficiální stránky východošpanělského fotbalového klubu, který ruského reprezentanta přivedl prozatím na roční hostování.

Ve Valencii se sedmadvacetiletý Cheryshev potká s několika hráči, které již na Mestalle potkal během hostování z Realu Madrid v druhé polovině sezóny 2015/2016. V té době už u Netopýrů ze současného kádru působili Jaume, Gaya, Vezo, Parejo, Santi Mina a Rodrigo. Z minulosti se zná i s trenérem Valencie, který ho vedl ve Villarrealu. Po příchodu na Mestallu Marcelinovi věnoval několik slov, z nichž bylo zřejmé, že se na vzájemnou spolupráci těší: „Mluvil jsem s Marcelinem před dojednáním mého hostování a když bylo vše dohodnuto, tak mi blahopřál. Jsem velmi šťastný na nové shledání, protože se jedná o trenéra, pod jehož vedením jsem nejvíce vyrostl a který mi nejvíce rozuměl. Doufám, že splatím důvěru, kterou do mne vkládá.“

Cheryshev přichází poté, co byl jednou z hvězd světového šampionátu, který se letos konal v hráčově domovině. Staronový Netopýr sice byl nejdříve připraven jako střídající hráč, ale hned v prvním utkání se dostal na hřiště jako náhrada za zraněného spoluhráče a následně na turnaji vstřelil čtyři góly, lépe si na letošním mistrovství světa počínal jen pětigólový Harry Kane. Stejně jako jiní účastníci světového šampionátu měl Cheryshev kratší letní volno a méně času pro přípravu na novou sezónu, ale sám hráč vidí pouze pozitivní aspekty účasti na mistrovství světa: „Myslím, že příprava proběhla v pořádku a fyzicky se cítím velmi dobře. Světový šampionát mi dal hodně sebedůvěry a hodně psychických sil a doufám, že Valencia bude z toho všeho profitovat.“

Ruský reprezentant tedy bude členem valencijského kádru v sezóně, během které klub oslaví sto let své existence. Bude to tedy pro všechny velmi speciální sezóna. „Doufám, že se nám v této sezóně bude dařit a že přineseme hodně potěšení našim fanouškům. To je nejdůležitější věc, aby byli fanoušci pyšní na své hráče, a to je to, čeho chceme dosáhnout, o co se budeme snažit. Dres ke stému výročí klubu jsem viděl na obrázcích, ale až když ho člověk drží v rukou, tak teprve vidí, jak je krásný. Už se moc těším, až ho budu mít na sobě,“ zakončil povídání staronový Netopýr Denis Cheryshev.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.