The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Wass: Bez přemýšlení jsem trefil míč a pak už jsem jen sledoval jeho cestu do sítě

Wass: Bez přemýšlení jsem trefil míč a pak už jsem jen sledoval jeho cestu do sítě


VIDEO Gólový debut v soutěžním utkání si za Los Che dánský internacionál Daniel Wass připsal v ten nejvhodnější okamžik. V nastaveném čase prvního čtvrtfinálového utkání Evropské ligy na hřišti Villarrealu vstřelil vítězný gól, přičemž pozici Los Che do odvety poté ještě vylepšil Goncalo Guedes. Po utkání Dán promluvil pro klubový web.

Villarreal měl víceméně trvalou optickou převahu, leč do vedení se dostali Netopýři a byl to nakonec právě hostující tým, kdo v úplném závěru střetnutí překlopil skóre zápasu na svoji stranu a zvítězil 3:1. O výsledku pohovořil i Daniel Wass: „Ano, je to pro nás dobrý výsledek. Věděli jsme, že můžeme na vítězství dosáhnout až do poslední minuty. Nebyl to nejlepší zápas sezóny, ale odjíždět odsud s výsledkem 3:1 je dobré. My ale musíme pokračovat v práci a dál trpět, abychom dosáhli našich cílů. Nyní už musíme myslet jen na neděli.“

Jak už bylo výše zmíněno, tak pro Wasse to byl proti Villarrealu premiérový gól za Valencii v soutěžním utkání. Dosud se prosadil pouze v předsezónním přátelském utkání proti Evertonu. Včera však vstřelil první gól dánského Netopýra v evropských pohárových soutěžích od sezóny 1981/1982, kdy se ve čtvrtfinále Poháru UEFA proti Goteborgu prosadil Frank Arnessen. Co Wass řekl ke svému včerejšímu gólu? „Gaya předvedl povedený přízemní centr do pokutového území, tak jsem se jen bez přemýšlení snažil trefit míč a pak už jsem jen sledoval, jak míří do sítě. Myslím, že to byl povedený gól,“ řekl univerzál, který značnou část sezóny odehrál na pravém kraji obrany. Včera však nastoupil ve středu valencijské zálohy, ale ke gólu si došel poté, co se přesunul na pravý kraj valencijské záložní řady.

Valencia se i ve včerejším regionálním derby mohla opřít o podporu svých fanoušků, čehož si dobře povšiml i střelec vítězného gólu, který v pozápasovém rozhovoru vyzdvihl přínos klubových příznivců pro výsledky týmu: „Fanoušci jsou pro nás velmi důležití, a to ať už hrajeme doma na Mestalle nebo na venkovních stadionech. Podporu našich fanoušků na hřišti vždy dobře slyšíme a to nám pomáhá.“

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.