The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Máme pro vás balíček: vyražte v prosinci na La Ligu i Ligu mistrů

Máme pro vás balíček: vyražte v prosinci na La Ligu i Ligu mistrů


Společnost Czech Sport Travel vám ve spolupráci s ValenciaCF.cz nabízí na základě průzkumu na našem webu možnost balíčku pro návštěvu dvou domácích zápasů Valencie, a to proti Seville a Manchesteru United.

Nedávno jsme pro vás připravili článek, jehož součástí byl formulář, který udělal průzkum mezi vážnými zájemci o výjezd na Ligu mistrů. Na základě toho jasně vyplynulo, že drtivý zájem byl o prosincový balíček, kdy v rámci jednoho týdne stihnete hned dva domácí atraktivní duely.

Tím prvním je ligový zápas se Sevillou, jenž se hraje hned o víkendu 7.-9. prosince a v týdnu jej následuje středeční zápas (12.12.) Ligy mistrů proti Manchesteru United.

V ceně máte vstupenky na oba zápasy, ubytování po celou dobu pobytu, snídani, letenky a další.

Cena zájezdu je 24 990 Kč a objednat jej lze na TOMTO ODKAZU, kde najdete i více podrobností.

Sleva pro fanoušky našeho webu

Všichni uživatelé našeho webu mají nárok na naši fanklubovou slevu ve výši 500 Kč. Do objednávky stačí připojit heslo „fanclub Valencia“.

 • Děkuji Adminům za snahu i článek.....

  Nabízím tohle:Přátelé mi ve Valencii koupí vstupenky,které zaplatím a tam si je převezmeme.Ubytování u mě zdarma,takže si jen zaplatíme za jídlo a pití.
  Jeli bychom autem (v nejhorším případě přistoupím na letadlo) a pokud v něm budeme 4 tak nás cesta tam i zpět vyjde na 10 tisíc (děleno čtyřmi) plus vstupenky,nějaké to jídlo pití a dostaneme se na polovinu ceny.

  Nebo tedy letadlem (tím pádem ve Vale nebude auto) budeme platit mhd,drožky,ale i tak počítám se 2/3 ceny.

  Jde jen o to,naplnit čtyřmi lidmi auto (nebo letět) a můžeme vyrazit.postarám se o koupi lístků přímo na Mestalle hned jak půjdou do prodeje.zajistím ubytování.

  PROSTĚ POTŘEBUJI JEŠTĚ TŘI LIDI.

  Recenze,že nekecám je možno ověřit u Ředitele portálu,JakkaPN i Lucase.

  Zbytek,už neovlivním,ale doufám že vyrazíme.

 • Čuss Jose, já bych do toho určitě šel *1*

 • Hoja. Jakože určitě suprová nabídka- ubytování zdarma to je luxus! *4* Cenově by to vycházelo určitě přijatelněji, ale 2500 km autem je... na zbláznění. *37**9* To je tak na 24 hodin jízdy, ne?

 • Ahoj, jak to vypadá s tou plánovanou cestou. Pokuď je ještě volné místo měl bych zájem. Dej mi kdyžtak vědět. Díky *5*

 • Takže ještě dva do auta,pánové tak čekám *14*

 • Jezdím to každý rok,pokud budou dva,nebo ještě lépe tři co mají řidičák,jsme za 20 hodin ve Valencii.

 • Zdar Kerny,tak zatím nejsme čtyři v autě (jet ve třech by se prodražilo) a hlavně bych chvíli počkal,co v tý LM vlastně zahrajeme.

 • OK, díky za info (byl jsem teď přes týden mimo, tak jsem nevěděl jakou jsi měl odezvu). Když se bude něco rýsovat, tak mě dej kdyžtak info*4*. Díkes !!