The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Kteří Netopýři budou reprezentovat v listopadu 2018?

Kteří Netopýři budou reprezentovat v listopadu 2018?


Liga národů UEFA, kvalifikace o Africký pohár národů a přátelská utkání. To bude program valencijských hráčů, kteří se v listopadu dočkali reprezentačních pozvánek.

V nominaci španělského národního týmu znovu neschází dvojice Jose Luis Gaya a Rodrigo Moreno. Španělsko čeká utkání Ligy národů UEFA ve čtvrtek 15. listopadu v Chorvatsku a domácí přátelské utkání proti Bosně a Hercegovině v neděli 18. listopadu.

Portugalský dres na sebe bude moci obléknout Goncalo Guedes, který byl povolán pro dvojici zápasů Ligy národů UEFA. Soused Španělska z Pyrenejského poloostrova nastoupí nejdříve v sobotu 17. listopadu v Itálii a následně v úterý 20. listopadu doma proti Polsku.

Belgický reprezentační útočník Michy Batshuayi v poslední době ve valencijském klubu nedostává mnoho herních příležitostí, no o pozvánku do národního týmu ho to nepřipravilo. Batshuayi tak bude moci nasbírat zápasové minuty v kláních Ligy národů UEFA. Belgie se nejdříve představí ve čtvrtek 15. listopadu na domácím hřišti proti Islandu a následně v neděli 18. listopadu ve Švýcarsku.

Další díl své africké mise bude moci prožít francouzský rodák Geoffrey Kondogbia. Středoafrická republika pokračuje v boji o postup na Africký pohár národů, tentokrát ji bude v neděli 18. listopadu hostit na svém hřišti Rwanda.

Reprezentačním výběrům do jednadvaceti let již skončily kvalifikační boje o postup na Euro jejich věkové kategorie, takže nyní pro ně přichází čas přátelských utkání. Španělští mladíci, mezi kterými samozřejmě nechybí Carlos Soler, poměří síly dnes večer doma s Dánskem a v pondělí 19. listopadu na hřišti Francie.

Pozvánku do srbského národního týmu věkové kategorie U21 obdržel pro změnu Uros Racic. Srbsko má na programu přátelská utkání v Černé Hoře ve čtvrtek 15. listopadu a v Makedonii hned o den později, tedy v pátek 16. listopadu.

Dalším hráčem, kterého aktuálně nemá v přípravě na další průběh sezóny k dispozici trenér Marcelino, je Ferran Torres, který byl povolán do španělského národního týmu věkové kategorie U19. Ten však bude mít reprezentační povinnosti splněny velmi rychle, neboť přátelské utkání proti Norsku odstartuje Španělsku doslova za pár minut, a to konkrétně dnes v poledne.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.