The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Krásné Vánoce a šťastný nový rok!


Rok se s rokem sešel a jsou tu opět další Vánoce, svátky rodinné pohody nejen pro fanoušky, ale i pro samotné hráče. Rád bych proto využil této příležitosti, abych vám věnoval následující řádky.

V uplynulém roce prošel náš web transformací. Od založení našeho webu již uplynulo 10 let a od založení klubu již na jaře uplyne 100 let. Pojďme se spolu podívat, co se povedlo, nepovedlo, a co nás ještě čeká...

Co se povedlo

- Povedla se nám spustit nová verze webu. S tím byla i spojená nutnost znovu se na našem webu registrovat, čímž se značně pročistily uživatelské účty u lidí, kteří si na webu například založili účet před 5 lety a opět se nepřihlásili.

- S novým webem přišla i Tipovačka, kde hrajeme v rámci celé sezóny o dres Valencie. Získali jsme také sponzora Tipovačky, sázkovou kancelář Tipsport, která odměňuje finační odměnou každý měsíc pětici nejlepších hráčů.

- Stali jsme se oficiálním registrovaným fanklubem týmu Valencia CF, a to pod názvem Penya Valencianista Checos y Eslovacos.

Co se nepovedlo

- Nepovedlo se rozšířit řady naší redakce. Rádi bychom vám každý den přinášeli hned několikero článků z dění kolem klubu, proto jsme se rozhodli vypsat výběrové řízení na redaktora-dobrovolníka, na které se bohužel nikdo nepřihlásil

- Po mnoha letech jsme na našem oficiálním Facebooku měli již téměř 1000 fanoušků. Bohužel, jednoho dne se Facebook rozhodl naši stránku bez udání konkrétního důvodu smazat a celá naše komunita na této sociální síti tak padla. Byli jsme proto nuceni založit novou FB stránku, jenž má aktuálně 38 sledujících

Na čem zapracovat

- Více komentářů, větší aktivita na webu. To je to, co bychom chtěli zlepšit, přičemž je to však v rukách vás, fanoušků. Moc nás těší, když naše články hojně komentujete, avšak k tomu dochází zřídka, ačkoliv kdysi nebýval problém mít pod článkem hodnotnou diskuzi o 20 komentářích.

- Rozvoj oficiálního fanklubu. To je další bod. Avšak problém je takový, že pro zahraniční „Penyas“ nejsou momentálně nikde stanoveny žádné konkrétní výhody. Abychom vás jednoho po druhém registrovali oficiálně do našeho česko-slovenského fanklubu, potřebovali bychom od vás některé osobní údaje a za odměnu byste vlastně žádné výhody nedostali. Rozhodně se pokusíme nějakým způsobem toto konkrétně dát dokupy s Agrupació de Penyes Valencianistes, jenž sdružují oficiální fankluby týmu.

- Uspořádat sraz. Protože již léta nedošlo na žádný oficiální sraz fanoušků Valencie v našich končinách, pomineme-li výjezdy na zápasy Valencie. Dlouho už ani navíc žádný výjezd nebyl. Je to určitě škoda, protože mnozí z nás mají na tyto srazy nezapomenutelné vzpomínky a není nic lepšího, než si popovídat o našem klubu s někým, kdo jej rovněž nosí v srdci. V roce 2019 rozhodně chceme uspořádat oficiální sraz.

Vánoční přání

Na závěr našeho článku mi dovolte, abych vám jménem celého našeho redaktorského týmu www.ValenciaCF.cz popřál krásné, klidné a pohodové Vánoce ve společnosti vašich nejbližších.

Do nového roku především pevné zdraví, spokojenost, a samozřejmě i mnoho pozitivních zážitků a emocí spojených s klubem Valencia CF.

Všem, kteří jste nás v roce 2018 podporovali, moc děkujeme.

Váš tým ValenciaCF.cz (Woyta, ruty, Ingi, Lucas8)

navidad2018

 • Like*5*
  Snad se Valencie da po letech zase do kupy a bude i duvod k dobre nalade a oslavam.... dekuji za píli a odhodlanost redakce! Hezke vanoce vsem!

 • Stastne a Vesele vsem fanouskum Valencie, vsechno dobre do Noveho roku a at nam kluci v "netopyrim" dresu delaji daleko vic radosti nez v poslednich tydnech/mesicich!!!!

  Zaroven chci vyjadrit velke diky vsem co se staraji o chod webu!!! Diky moc borci!!!

 • *1* Aj ja sa pripájam, šťastné a veselé Vianoce všetkým! *1*

 • Kluci,díky za tento web a krásný vánoce všem netopýrům *17*

 • Přeji všem netopýrům klidné prožití vánočních svátků a hodně pohody s naším milovaným klubem do dalšího roku. Jsem moc rád, že tyto stránky fungují i pro těch ,,pár,, jedinců a že na ně můžu už přes 4 roky chodit jako na první stránku, když otevřu internetový prohlížeč.
  Feliz navidad