The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Gaya nastoupil poprvé s kapitánskou páskou

Gaya nastoupil poprvé s kapitánskou páskou


V neděli jako obvykle nastoupil Jose Gaya do dalšího ligového utkání. I letos odchovanec valencijské akademie je jasnou jedničkou pro post levého obránce. Po pěti letech působení ve službách A-týmu se mu dostálo cti, kdy mohl nastoupit do utkání s kapitánskou páskou na ruce.

Gaya má letos na kontě jednu vstřelenou branku, kterou právě vstřelil proti Leganes v podzimní části sezóny. To se mu skoro povedlo i při odvetném utkání, ale míč se odrazil pouze od břevna. Kapitánskou pásku si nakonec ale užil pouze 75 minut, protože musel předčasně skončit po jednom z mnoha soubojů. V tomto souboji ho soupeř zasáhl do obličeje, a nakonec došlo až na střídání.

Jelikož k utkání nebyl nominovaný Lato, tak na závěrečnou čtvrthodinku povinnosti na levé straně obrány převzal Rongalia. Na konci utkání se zrodilo srovnání Leganesu přes jejich pravou stranou. Soupeř se dostal až do pokutového území, kde bránění Roncaglii nebyl natolik těsné, aby soupeř nedokázal nahrát Braithwaitemu. Ten následně vystřelil, ale střelu zablokoval dobře postavený Paulista. Bohužel míč se odrazil zpátky na nohu Braitwaitemu, který na druhý pokus už prostřelil obrannou zeď v malém vápně.

Premiéra Gayi s kapitánkou páskou skončila tedy remízou, i když ze hřiště odcházel za průběžně vítězného stavu 0:1 pro hostující Valencii. Během sezóny je jinak jednoznačným nositelem kapitánské pásky Parejo, který ale nemůže odehrát všechny utkání. Při zranění Pareja jako druhou volbou je Rodrigo, který kapitánskou pásku v této sezóně nosil třikrát. V úvodních kolech Copy del Rey, kdy sestava byla značně pozměněna, tak páska patřila Jaumemu. V pořadí pátým kapitánem je určený Kondodgbia.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.