The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia všemi silami usiluje o Guedese

Valencia všemi silami usiluje o Guedese


Po skvělé sezóně, kterou měl Goncalo Guedes jakožto hostující hráč ve Valencii, nyní Los Ché stupňují své snahy přesvědčit Paris Saint-Germain, aby jej prodali.

Tým z Mestally údajně nabízí hned několikero řešení, aby proměnil svůj sen v realitu a Guedese ve svém týmu udržel. Přestup se zdá být velice obtížným, ale tým z východu Španělska neztrácí optimismus a věří, že se jim podaří dosáhnout dohody s francouzským PSG.

Tuto úterý proto majitel klubu Peter Lim, president Anil Murthy, a generální ředitel Mateu Alemany, odletěli do Paříže, kde se setkali se zástupci Paris Saint-Germain. Francouzský mistr dal Valencii najevo, že již má na stole i vyšší nabídky od jiných klubů. Los Ché jsou si nicméně i nadále jistí, že se jim tento obchod poaří uzavřít.

HRÁČOVA VOLBA

Ačkoliv se zatím na schůzce zástupců týmů neporařilo dosáhnout dohody, sám hráč má zcela jasno, a to by mohlo být klíčovým bodem, který hraje Netopýrům do karet. V PSG jsou již obeznámeni s tím, že se portugalský ofenzivní záložník nechce vracet do France a raději chce oblékat dres Valencie.

S celou záležitostí se ještě pokouší zamíchat nový trenér PSG Thomas Tuchel, jenž hodlá dát Guedesovi v týmu šanci a dokonce s ním měl údajně osobně hovořit, aby Guedese přesvědčil pro návrat do kabin pařížského týmu.

FAKTOR LIM

Rozhodně je dohoda možná, nikoliv však jednoduchá, jakož tomu ostatně bylo i doposud. Nicméně odhodlání majitele valencijského klubu Petera Lima, aby k obchodu došlo ať je to sebevíce obtížné, je přesně tím, s čím všichni v klubu počítají, a co může být klíčové. Valencia již vyložila na stůl všechny karty a nabídla PSG odkup hráče na trvalý přestup s bonusy navíc v budoucnu, aby učinila pro klub z Paříže nabídku zajímavější. Další možností je ještě hostování hráče i v nadcházející sezóně, a to s opcí na trvalý odkup po skončení hostování.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.