The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Další zastávkou v přípravě je Brighton

Další zastávkou v přípravě je Brighton


Valencia pokračuje ve své letní přípravě. Tentokrát okusí znovu jiný styl fotbalu. Směřuje totiž na britské ostrovy, kde se utká s klubem Brighton & Hove Albion. Zápas se odehraje na stadionu Amex, jehož kapacita je příbližně 30 tisíc diváků. Očekává se, že Netopýři odehrají další přípravné utkání, které se ponese ve dobré fotbalové atmosféře na zaplněném stadionu.

Z valencijského tábora

Začátek léta se nesl ve znamení dojednávání posil nebo prodejů stávajících hráčů či vysílání hráčů na hostování. Situace se ale změnila. Místo dojednávání posil, které by se ještě stihli účastnit letní přípravy, tak začal tuhý boj v řadách vedení klubu. Marcelino tedy necestuje s hráči s kldinou hlavou do Anglie, ale navíc také přemýšlí nad tím, jestli vůbec letní přípravu ve Valencii vůbec dokončí.

Hráči Valencie si připsali druhou výhru v přípravných utkáních. Ve třetím utkání dokázali hráči otřepat se z prvního inkasovaného gólu a následně otočili dvěma brankami výsledek utkání. Kromě Rodriga a Gomeze se dokázal gólově prosadit také už další útočník Valencie Gameiro, který vstřelil rozhodující gól proti Sportingu. O srovnávací gól v posledním přípravném utkání se postral Kondgobia.

Do Anglie odelělo celkem 23 hráčů. Na soupisce se nově objevili dva hráči. Carlos Soler a Ferran Torres se vrátili k týmu poté, co oba dva získali zlaté medaile na evropských šampionátech ve svých věkových kategoriích. Naopak s týmem už dále nepokračují čtyří hráči. Álvaro Medrán, Fran Villalba, Uros Racic a Rubén Sobrino nebyli trenér zvolení k dalším přípravným utkáním. To ukuzaje, že se během srpna s těmito hráči nejspíše Valencia rozloučí. Složení hráčů zůstane stejné také pro utkání v Německu, kam Netopýři zamíří přímo po odehrání utkání v Brightonu. Momentální soupiska je následující:

Brankáři: Jasper Cillessen a Jaume Domènech.
Obránci: Daniel Wass, Cristiano Piccini, Javi Jiménez, Ezequiel Garay, Gabriel Paulista, Mouctar Diakhaby, Salva Ruiz, José Luis Gayà.
Záložníci: Francis Coquelin, Carlos Soler, Dani Parejo, Geoffrey Kondogbia, Gonçalo Guedes, Ferran Torres, Jason Remeseiro, Denis Cheryshev, Kangin Lee.
Útočníci: Manu Vallejo, Maxi Gómez, Rodrigo Moreno a Kevin Gameiro.

Z tábora soupeře

V roce 2017 se Brighton skoro po čtyřiceti letech vrátil do nejvyšší anglické fotbalové soutěže. Zásluhu na tom měl například i český fotbalista Jiří Skalák. Nyní už v týmu nepůsobí, jelikož po postupu Brightonu zamířil do Millwallu. Poté, co Brighton postoupil do nevyšší soutěže, tak k nim přestoupil pro nás další známý fotbalista. Jedna se o brankáře Mathew Ryana, který působil ve Valencii dvě sezóny, ale příležitostí dostal pouze pramálo.

Australský brankář se dokázal prosadit na post jedničky a v poslendích dvou sezónách odchytal všechny utkání až na pár vyjímek. V minulém roce přestupil do Brightonu další Netopýr. Martin Montoya v poslední sezóně odehrál zhruba polovinu utkání v novém angažmá a společně s Ryanem a dalšímí hráči se dokázali udržet v Premier League.

V předsezonní přípravě se Brighton utkal nejdříve s menším rakouským týmem Liefering. Potom už příprava pokračovala pouze na ostrovech, kde nejdříve se utkali s Crawley, následně s Fulhamem a Birminghamem. Dosavadní bilance jsou 3 výhry a 1 porážka. Na závěr přípravy je čeká nejtěžší soupeř Valencia, jelikož sezóna v Anglii začíná o týden dříve než ve Španělsku.

 

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.