The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

V tipovačce nyní soutěžíme každý měsíc o 2500 u sázkové kanceláře Tipsport

V tipovačce nyní soutěžíme každý měsíc o 2500 u sázkové kanceláře Tipsport


Máme pro vás další motivaci zúčastnit se naší tipovačky. Kromě hlavní sezónní ceny v podobě dresu Valencie bude nyní každý měsíc rozdělovat mezi nejlepší hráče 2500 Kč sázková kancelář Tipsport.

Ten, kdo se připojil k naší tipovací soutěži později, a má v celkové tabulce značnou ztrátu na přední příčky, nemusí zoufat. Stačí dál pokračovat v naší tipovačce, protože každý měsíc získá pět nejlepších hráčů dohromady 2500 Kč (2500 netů) na svůj účet u sázkové kanceláře tipsport. Soutěž platí i pro hráče ze Slovenska, užívající Tipsport.sk.

Na konci každého měsíce získá pět nejlepších hráčů následující výšky odměn:

Umístění Výhra v CZ Výhra v SK
1. místo 900 Netů (900 Kč) 3600 Netů (36 eur)
2. místo 700 Netů (700 Kč) 2800 Netů (28 eur)
3. místo 500 Netů (500 Kč) 2000 Netů (20 eur)
4. místo 300 Netů (300 Kč) 1200 Netů (12 eur)
5. místo 100 Netů (100 Kč) 400 Netů (4 eura)

Pro české hráče platí, že 1 Net = 1 Kč. Nety stačí u sázkové kanceláře vsadit a pokud vyhrajete, připíše se vám na účet již výhra v korunách. Více informací o Netech naleznete ZDE.

Pro slovenské hráče platí, že 1 Net SK = 1 cent = 0,01 EUR. Nety stačí u sázkové kanceláře vsadit a pokud vyhrajete, připíše se vám na účet již výhra v eurách/centech. Více informací o Netech naleznete ZDE.

Vyplácení výher

Aby mohla být výhra vyplacena, musíme znát uživatelské jméno dotyčného hráče u kanceláře Tipsport. Za tímto účelem byly zřízeny ve všech uživatelských profilech položky „Uživatelské jméno u sázkové kanceláře Tipsport.cz“ a „Uživatelské jméno u sázkové kanceláře Tipsport.sk“ – dle krajiny uživatele.

Pokud již máte svůj profil na našem webu, stačí si po přihlášení na našem webu v horním menu zvolit „Uživatelské menu“ -> „Upravit profil“, nebo můžete přímo přes TENTO LINK. Pokud jste nově se registrujícím uživatelem, bude možnost vyplnění těchto polí již při registraci jako nepovinná položka.

Vaše Tipsport uživatelské jméno není ve vašem profilu veřejne viditelné. Vidět jej mohou pouze správcové webu ValenciaCF.cz.

V případě, že jste se stali jedním z vítězů tipovačky a vzniká Vám nárok na výhru, je potřeba mít v profilu uvedené své Tipsport uživatelské jméno, aby mohl dojít k proplacení výhry.

Po vyhlášení vítěze tipovačky formou článku na ValenciaCF.cz dáváme rezervu dva dny, abyste si své jméno případně doplnil/a do svého uživatelského profilu na našem webu. Pokud ani po uplynutí této lhůty nebudete mít svůj Tipsport účet vyplněn v profilu, Váš nárok na výhru v daném měsíci zaniká a místo vás vznikne na nárok dalšímu nejlepšímu hráči pod vámi, jenž má v profilu vyplněn svůj Tipsport účet. Pokud je již tento hráč pod vámi na výherní pozici, zaujme v pořadí Vaše místo a Váš nárok na výhru a naopak na jeho místo bude dosazen další hráč splňující podmínky.

Pokud ještě nevlastníte účet u Tipsport.cz, můžete si jej zdarma zřídit ZDE. Pro Slovensko pak u Tipsport.sk ZDE.

Počítání kol do jednotlivých měsíců

Do celkového pořadí hráčů v daném měsíci se započítávají věskerá kola La Ligy, která v daném měsíci proběhla. Pokud se najde kolo La Ligy, které je na přelomu mezi dvěma měsíci (tj. první zápas daného kola začíná v jednom měsíci a jeden nebo více zápasů toho kola jsou již v měsíci dalším), počítá se celé kolo do měsíce, v němž začal první zápas daného kola.

Odkaz na celá pravidla tipovačky najdete ZDE nebo v horním menu našeho webu.

Těšíme se na mnoho zábavných a napínavých chvil při naší sezónní tipovačce a přejeme vám mnoho štěstí.