The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Dani Parejo prodloužil smlouvu do roku 2022

Dani Parejo prodloužil smlouvu do roku 2022


Kolem dnešního poledne vzešlo nové oficiální vyjádření klubu, ve kterém stojí, že Dani Parejo podepsal novou smlouvu. Prodloužení jeho působení na Mestalle je až do roku 2022. Nechybělo ani stanovení výkupní klauzule, která nyní činí 50 milionů eur.

Parejo je momentálně nejdéle sloužícím Netopýrem, který na svém kontě má i nejvíce startů mezi všemi aktuálními hráči. Na Mestallu přišel už v roce 2011 z Getafe a postupem času se z něj pomalu stal klíčový hráč a kapitán. V té době trenér Unai Emery získal dvaadvacetiletého Španěla za 6 milionů eur.

Začátky nebyly jednoduché a pod vedením Mauricia Pellegrina a Ernesta Valverdeho nebyl Parejo nejoblíbenějším hráčem. Zlom přišel pod vedením Nuna Espirita Santa, který Pareja řádně využíval a on se mu v sezóně 2014-2015 odvděčil 13 ligovými góly. Další sezóna už bohužel nebyla natolik vydařená a Parejo souhlasil s dalším trenérem Gary Nevillem, že by se měl vzdát kapitánské pásky, kterou krátce přenechal Enzu Perezovi.

Původní smlouva podepsaná v roce 2015, právě po vydařené sezóně, měla trvání pěti let až do léta roku 2020. Během celého podzimu se vyjednávalo o nové smlouvě, ale až teď na začátku února vyšlo oficiální potvrzení, že se dojednalo prodloužení o dva roky. Hráč a vedení klubu už ale byli závazně domluveni dříve, pouze čekali na vhodnou chvíli pro oficiální prohlášení.

Jako vhodná chvíle byla určena ta, kdy Parejo dosáhl 300 startů ve španělské lize. Tento milník překonal právě v sobotu v utkání proti Barceloně, kdy součet 231 startů za Valencii,  64 startů za Getafe a 5 startů za Real Madrid dá dohromady číslo 300. Pro oslavu bylo vytvořené video, ve kterém Parejo mluví o své kariéře ve Valencii CF.

 

  • Nepřijde vám 50 mega hrozně málo ? V dnešní době nevím no.

  • V dnešnej dobe je to fakt málo

  • V odpovědi na: netopier

    Vykupkama se hlavně chrání mladí hráči, aby je někdo nestřelil během boomu. Takže Kang In zatím 80 mega, Račič má asi 100, Gaya má asi taky 100. Kdežto Parejo to je starý vořech, který má reálnou cenu tak 20-30 mega na trhu. Takže těch 50 mega je ještě luxus dostat :D I když letos bez Pareja, jsme úplně vyřízení... Každopádně to mohl být požadavek Pareja, aby to bylo jenom 50 mega... Třeba má zase zaječí úmysly a Barca nebo Realek, by těch 50 třeba dali na stůl :D Skoro každé léto chce utéct, bude to letos jiné?