The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Do Valencie míří 10 000 fanoušků Celticu, vstupenky má pouze čtvrtina

Do Valencie míří 10 000 fanoušků Celticu, vstupenky má pouze čtvrtina


Velká invaze čeká východošpanělskou metropoli na začátku druhé poloviny tohoto týdne. Do Valencie totiž míří na odvetný zápas Evropské Ligy 10 000 fanoušků. I přes vydaná doporučení letí většina z nich do Valencie bez možnosti vidět zápas živě.

Bezpečný vstup na Mestallu dokáže Valencia zajistit pouze pro 2 500 diváků, jimž nechala vyhradit hostující sektor s cenou vstupenky 75 liber. Z bezpečnostních důvodů není rovněž možné prodat fanoušků ze Skotska vstupenky mimo tento sektor.

Bezpečnostní složka španělské vlády již dříve tento měsíc vyhodnotila tento zápas z bezpečnostního hlediska jako „vysoce rizikový“, což bude v praxi znamenat zvýšení policejního dohledu a ostrahy během odvetného utkání.

Tým Celticu se pevně spoléhá na podporu svých fanoušků, kteří jsou známí tím, že dokáží udělat pekelnou atmosféru jakémukoliv soupeři, a to ať už na svém, či na venkovním stadionu. Ve čtvtek ji každopádně budou zelenobílí potřebovat až až, protože do odvety má daleko lepší výchozí pozici Valencia, která na půdě soupeře zvítězila v minulém týdnu 2:0.

Každopádně je jasné, že město čeká zelenobílá lavina. Co hostující příznivce nepotěší je fakt, že ve Valencii se na mnoha místech dá anglicky domluvit velmi obtížně, velká část tamní populace neovládá základy tohoto jazyka (vlastní zkušenost z návštěv Valencie).