The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Valencia získala na hostování Čeryševa

OFICIÁLNĚ: Valencia získala na hostování Čeryševa


- AKTUALIZOVÁNO, 15:23 - Valencia začala na výslovnou žádost jejího trenéra Marcelina vyjednávat s Villarrealem o přestupu záložníka Denise Čeryševa.

Před dvěma sezónami již Čeryšev oblékal dres Valencie, a to jako hostující hráč z Realu Madrid. Za tým z Mestally tehdy stihnul mezi únorem a červnem 2016 nastoupit k 8 zápasům a vstřelit 3 góly.

Klubový předseda Valencie Anil Murthy poslal do Villarrealu nabídku na odkup hráče a zahájil vyjednávání o fotbalistově přestupu. Sám hráč požádal Villarreal, aby nabídce Netopýrů naslouchal.

Ruský reprezentant byl příjemným překvapením svého týmu na domácím světovém šampionátu na začátku tohoto léta. Za Rusko zde vstřelil čtyři góly.

Přirozeným levým křídlem číslo 1 by měl být Guedes (pokud se Valencii podaří jej přivést) a záda mu má z lavičky krýt právě Čeryšev.

Momentálně je pozice levého křídla na Mestalle totiž volná a dočasně se jí zhostí Daniel Wass, v případě nouze mladíček Ferran Torres.

Villarreal se rozhodně přestupu nebrání, potřebuje prodávat hráče a Rus není pro trenéra prioritou. Nyní je otázkou, zda se oba kluby dohodnou a jaká bude konečná suma za přestup.

AKTUALIZACE:

Krátce po vydání tohoto článku přišla Valencia CF s oficiálním prohlášením. Denis Čeryšev se stává novou posilou klubu. Na Mestalle bude formou hostování na 1 rok. Zatím není známo, zda je součástí hostování i nějaká výkupní doložka.

  • Denis se mi líbil už při hostování, akorát mám pocit, že je to hráč náchylný ke zranění *26* jinak na MS v Rusku určitě ukázal, že kvalitu pořád má! *4*

  • Otázka je za kolik bude přestup a kolik bude chtít ten pacholek plat *14*. No, do VIL z RM šel za 7 mega údajně. Za dvě sezóny tam odehrál 35 utkání v lize a dal 2 góly, to není moc. Na MS se mu povedlo dát dva góly proti Saúdské Arábii, jeden proti Egyptu, no a potom jeden proti Chorvatsku. Byl bych rád, kdyby to byl přestup za 5 mega, očekávám 8-12 mega. *35*

  • V odpovědi na: Ingi

    Nooo, tak uvidíme jaká bude opce, jestli bude :D

  • Neviem,mna tento hrac nejak nepresvedcil.podava nestabilne vykony,vela zraneni,v jednom zapase je hviezda a dalsich 10 nehra nic *27*